PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107961}

Karzeł 4

Leprechaun 4: In Space
3,8 857
ocen
3,8 10 1 857
2,5 2
oceny krytyków
Karzeł 4
powrót do forum filmu Karzeł 4

Czesc pierwsza Karzelka to specyficzny klimat i naprawde dobry film.
Czesci 2 i 3 obejrzalem, ale meczylem sie niemilosiernie zeby nie usnac.
Czesc 4 jest z pewnoscia najsmieszniejsza. Oczywiscie nie ma mowy o klimacie z jedynki, za to mamy ostry humor. Cala historia z karzelkiem w kosmosie, idiotyczne zachowanie zolnierzy wszystko to jest doskonalym pastiszem wszelkich Obcych,Crittersow itd. Koncowy pojedynek Karzelka ktory urosl do gigantycznych rozmiarow i pierwsze co to sprawdza czy aby wszystko mu uroslo to jedna z najsmieszniejszych scen jakie w zyciu widzialem. Do Karzelka czworki pewnie zajrze nieraz bo to jedna z moich ulubionych horror/komedii. 8/10

ocenił(a) film na 5

nie mogę się z tobą zgodzić, po naprawde dobrej częsci 1 , 2 i 3 były takie średnie ale nawet dawały się obejżeć, ta jest za to dużo gorsza. Ostatnie pól godziny filmu jest bardzo kiepskie a zakońćzenie zbyt proste jak na tego typu film gdyż nie ma żadnego zwrotu akcji.

Tak jak uwielbiam przygody Karzełka, to 4 część była niestety tragiczna, już dużo bardziej podobała mi się szóstka, w krainie raperów :)

ocenił(a) film na 4
Gobblin

część 1 jest kultowa, 2 znacznie słabsza, 3 i 4 to badziewie dla wytrwałych fanatyków serii, 5 rzeczywiście zabawna i całkiem niezła,6 to kontynuacja 5

ocenił(a) film na 7
Ketrid2_

Ja widziałem niestety tylko jedynkę i czwórkę. Jedynka kultowa rewelacyjna, a czwórka bardzo dobra jak dla mnie. Uśmiałem się na jednym i drugim hehe:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones