PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107407}

Karzeł

Leprechaun
5,3 4 342
oceny
5,3 10 1 4342
3,8 4
oceny krytyków
Karzeł
powrót do forum filmu Karzeł

Mocne 1

ocenił(a) film na 2

Ale dam 2, bo jak miałem z 5-6 potrafił mnie przestraszyć. Trochę żałuję, że wróciłem do tego filmu, nie wiedziałem, że jest aż tak słaby :) Nie pamiętałem też, że grała tu Jennifer Aniston a widzę, że to były jej pierwsze kroki w aktorstwie.

ocenił(a) film na 7
montanelli

7/10 bo horror z dzieciństwa i sentyment pozostaje... No właśnie i Jennifer Aniston!

siemion90

pamietam ten horror z dawnych lat hehe nastraszył mnie nie lada wyczyn jak an ten filmik ja tam się cieszę wracając do tamtych lat dużo śmiechu pamiętacie pana piszczałkę

montanelli

Powinieneś na starcie nie brać tego filmu na poważnie a nie marudzisz że film jest słaby...czego ty się spodziewałeś po filmie z tytułem "Karzeł" ? Horroru kalibru Hellriser'a ? To horror do brechtów a nie strachów. Aniston pewnie do dziś żałuje grania w tym filmie. A poza tym ten film tylko lekko sięgnął absurdu to nic porównaniu do następnych części kiedy karzeł rusza w kosmos albo rusza do dzielnicy...by potem jeszcze do niej wrócić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones