PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107407}

Karzeł

Leprechaun
5,3 4 342
oceny
5,3 10 1 4342
3,8 4
oceny krytyków
Karzeł
powrót do forum filmu Karzeł

Oglądałam film ''Karzeł'' wczoraj, bo słyszałam wiele pozytywnych jak i negatywnych opinii, napiszmy tak - chciałam sama się przekonać i sama ocenić. Skłaniam się jednakże bardziej do tego, że film mnie pozytywnie zaskoczył i naprawdę mogę polecić go tym, co jeszcze nie mieli okazji go zobaczyć. Jest zupełnie inny od tych ''teraźniejszych'' horrorów i nagrywany jakoś tak inaczej :) Ja się nie zawiodłam ;p

ocenił(a) film na 5
Amarie_2

Ja go po latach obejrzalem ponownie, spodziewalem sie znacznie wiecej, ale w porownaniu do drugiej czesci, zaczal mi siejuz podobac. Jako horror-komedia na pewno sie sprawdza. Target, czyli ludzie ok. 15 roku zycia, takze jest na miejscu.
PS
Tamte filmy ktrecilo sie inaczej, inwestowalo sie w kostiumy i zdjecia, a nie w efekty komputerowe. Dzis horrory wygladaja silikinowo.

ocenił(a) film na 9
Amarie_2

Pomysł na film pierwsza klasa, pomysł na pokonywanie karła pierwsza klasa, pomysł na zajęcie karła czyszczeniem bucików pierwsza klasa. No sam miód dla fanów komedii gore :) Polecam!

Aha! Pomysł na zjedzenie przez grubasa monety pierwsza klasa ;)

ocenił(a) film na 5
seastian

- Chyba nie powiedziales Policji, ze sciga nas karzel i chce swoj garnek zlota?
- Wlasnie tak im powiedzialem!

To byl najlepszy moment filmu.

ocenił(a) film na 5
_Michal

ten karzel snil mi sie po nocach ;P teraz na szczescie smieszy :)

użytkownik usunięty
Amarie_2

to coś jak laleczka Chucky:)obejrze całą serie karła -6 częci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones