PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=253627}
7,5 13 106
ocen
7,5 10 1 13106
6,6 11
ocen krytyków
Kinematograf
powrót do forum filmu Kinematograf

Miałem tą niesamowitą okazję być na pokazie specjalnym / premierze (co prawda już jakiś czas temu) na której był obecny także Tomek.

Dla mnie jako dla laika animacji film sam w sobie dobry, opowiadający pewną historię i przesłanie, ale z drugiej technicznej strony coś niesamowitego.
Po pokazie film został rozłożony na części pierwsze, Tomek pokazał krok po kroku jak się taki film robi, co zajeło im najwięcej czasu, jakie elementy są niewidoczne za pierwszym razem jak ogląda się film.
Następnie film został wyświetlony raz jeszcze i to niesamowite jaka była różnica w w jego odbiorze - "technicznym", bo oczywiście fabuła się nie zmieniła :-)

W swojej kategorii jak dla mnie film świetny.
Zalecam oglądanie takich filmów kilka razy, aby móc w pełni je oceniać i aby nic nie umknęło oku.
Arek

Osos

również byłam na tym pokazie,i nie ukrywam,że jestem zachwycona jego pracą ;]

ocenił(a) film na 8
Osos

W końcu jakiś lżejszy obraz ze strony Bagińskiego. O ile Katedrę jeszcze przetrawiłem to Sztuka Spadania była już dla mnie za ciężka. Kinematograf to moim zdaniem jeden z lepszych filmów Bagińskiego. Wspaniała historia, świetna muzyka i oczywiście animacja, ale to raczej nie powinno dziwić :)

ocenił(a) film na 10
Osos

Aj też chciałbym na takim czymś być.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones