PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682272}

Kingsman: Tajne służby

Kingsman: The Secret Service
7,3 202 332
oceny
7,3 10 1 202332
6,8 37
ocen krytyków
Kingsman: Tajne służby
powrót do forum filmu Kingsman: Tajne służby

Preview

użytkownik usunięty

Wrocilam wlasnie z przedpremiery tego filmu i powiem ze nie zawiodl mnie. Myslalam ze tylko w trailerze dali najlepsze ujecia ale tak nie bylo. Nie podobaly mi sie trzy sceny. Pierwsza w kosciele gdzie Harry wszystkich zabija po kolei. Niektore z ujec powinny zostac wyciete. Druga, gdzie matka chce zabic swoje male dziecko i widac placzaca dziewczynke przypieta w wozku ktory stoi w lazience a matka rozwala drzwi do owej lazienki przy pomocy tasaka. (Matka byla w transie wywolanym przez Valentine Sim Card). Trzecia scena to to jak Eggsy wklada garnitur i od tego momentu jest taki perfekcyjny ze az boli.. perfekcyjne strzelanie z pistoletu, perfekcyjne uzywanie szpiegowskich rekwizytow itp.
moze sie czepiam :-) Sami zobaczycie. To tylko moje odczucia.
Colin Firth zagral swietnie. On to naprawde wszystko udzwignie.. Gra aktorska dla mnie numer jeden. Nie mowie tylko o Colinie ale o reszcie rowniez.

użytkownik usunięty

dzięki za zachętę - na film na pewno się wybiorę, choć szczerze - nie przepadam zbytnio za szpiegowskimi tytułami.
nie mogę doczekać się gry Colina Firtha, facet coś ma takiego w sobie, że nawet średni film z jego udziałem robi się od razu o niebo lepszy

ocenił(a) film na 7

Fakt, jak Eggsy wlazl w garnitur to niemal kontrolowal lot kul wystrzelonych w niego, ale z drugiej strony to przeciez tylko komedia. Scena w kosciele jak I pozniejsze sceny szalenstwa byly fajne. Fakt, matka z tasakiem do dziecka troche przegieta scena.

użytkownik usunięty
dabram17

Jakie masz odczucia co do sceny z wybuchajacymi glowami? Wlasnie mi sie to przypomnialo. Dla mnie to bylo dosc komiczne, tj. Troche mi sie zaburzyl obraz calego filmu.

ocenił(a) film na 7

to byl hit filmu.... fajerwerki z glowy w rytmie muzyki (kurcze nie pamietam tytulu utworu) byly po prostu genialne. Film jest zwariowana komedia I dlatego takie absurdalne motywy byly swietne. Ciesze sie ze dobra rockowa muzyka jak np. Doors wciaz ma swoje miejsce w kinie.

użytkownik usunięty
dabram17

O tak! Muzyka mnie zaskoczyla bardzo pozytywnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones