PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32455}

Kobieta i mężczyzna

Un homme et une femme
7,5 3 851
ocen
7,5 10 1 3851
7,2 8
ocen krytyków
Kobieta i mężczyzna
powrót do forum filmu Kobieta i mężczyzna

To nie żart, ale ja tak z innej flanki :P
Byłem zaskoczony tak licznymi scenami z udziałem pojazdów mechanicznych i to nie byle jakich. W jednej z rol drugoplanowych wystąpił sam Ford GP40, oczywiście ten prawdziwy.

To ja tu siadam i czekam na francuskie romansidło na poziomie, a tu tak mnie uraczyli... ;)
Polecam, bo to naprawdę fajne ujęcia z pięknymi pojazdami z lat 60 XX wieku, nieczęsto się zdarza, żeby automobile były jednym z motywów przewodnich filmu artystycznego.

Aha, jeszcze sam film... ;P
wizualnie świetny - artyzm ujęty w kadrze, kultowe udźwiękowianie zapadające w pamięć, treść ponadczasowa. To o takim kinie mówi się "prawdziwe francuskie".
Polecam gorąco zarówno fanom melodramatów jak i sympatykom koni mechanicznych
8+/10

ocenił(a) film na 9
Muszrom

Noooo... w końcu jednym z GŁÓWNYCH aktorów w tym filmie był, jak by nie było, prześliczny ford mustang 1966 :o)
Do dzisiaj jeden z moich ulubionych samochodów.

ocenił(a) film na 8
Muszrom

Fakt, dużo się zawsze mówi przy tym o wątku miłosnym, a niekoniecznie o wątku motoryzacyjnym ;) Polecam fanom jednego i drugiego, razem z 'Bobby'm Deerfieldem' z Alem Pacino (podobna tematyka).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones