PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7051}

Kobieta publiczna

La femme publique
6,7 976
ocen
6,7 10 1 976
6,7 6
ocen krytyków
Kobieta publiczna
powrót do forum filmu Kobieta publiczna

Kobieta publiczna

ocenił(a) film na 10

Czy ktoś posiada ten fil w swojej kolekcji,jesli tak to prosze o pomoc jak go zdobyc gdyz pisze prace na temat filmów Andzreja Żuławskiego a w necie znalazłem kilka sztu ale zciagają sie po 2-3% na tydzien i nie wiadomo czy sa zakonczone źródła, sa natomiast te filmy dostepne na www.amazon.com lecz poprostu mnie na nie nie stać gdyz sa po 20-30usd i nie wszyystkie sa na dvd.Dzieki za pomoc

ocenił(a) film na 8
mjrabbit

Czesc!

Tak sie sklada, ze rowniez pisalem prace z Zuławskiego (z "Diabla). Jestem swiezo po obronie :) Kobiete publiczna mam z netu, wlasnie robie do niej napisy. Jesli wciaz go potrzebujesz, moge podeslac.

Vuzz

hej!
Mam pytanie odnośnie "Kobiety publicznej" Żuławskiego, a mianowicie potrzebuję wyżej wymieniony film oraz "Narwaną miłość". Czy może posiadasz je w swojej kolekcji? Byłaby możliwość podesłania mi przynajmniej jednego? Pozdrawiam

Vuzz

Witaj, poszukuję 'Kobiety Bublicznej', byłbym bardzo zobowiązany, gdybyś mógł mi jakoś udostępnić; Pzdr;
B;

mjrabbit

TVP Kultura 01.04.2010 godz 1.35, jeśli jeszcze interesuje.

mjrabbit

Tego typu filmy z reguły można znaleźć na avaxhome.ws

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones