PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453958}

Kobiety pragną bardziej

He's Just Not That Into You
6,6 96 521
ocen
6,6 10 1 96521
5,5 11
ocen krytyków
Kobiety pragną bardziej
powrót do forum filmu Kobiety pragną bardziej

Zrobiłem sobie nadzieję że jakiś ,,fajny" film, doborowa obsada, a tu nuda totalna, nie dość że przez pierwsze 30 min. trzeba było słuchać jakiejś nuuuuudnej Ginnifer Goodwin
to dalsza akcja filmu tak mnie uśpiła że nie wiem nawet o czym był ten film ...
1/10

Przeważnie nie jestem krytyczny, staram się zawyżać oceny dla filmów ale tego filmu nie trawię, a filmu który usypia to dnoo...

PS. sam tytuł jest absurdalny, ten film nie pokazuje niczego co by udowadniało że ,,kobiety pragną bardziej" : - )

PS. 2 Z taką obsadą ten FILM powinien powalić na kolana !

PS. 3 Do pań co oszalały na punkcie tego filmu, nie atakujcie mnie z tego powodu bo mój ulubiony gatunek filmu to akcja, sensacja, ponad 300+ filmów, widziałem też mnóstwo filmów romantycznych, komediowych, ,,babskich" i przy każdym się świetnie bawiłem, a przynajmniej nie spałem...

ocenił(a) film na 3
marcin438

Zgadzam się z opinią, ja także usnęłam, po czym zostałam zmuszona do oglądania drugi raz - horror.

marcin438

Film się nazywa "He's not that into you" a to, że w Polsce beznadziejnie przetłumaczyli to już inna sprawa ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones