PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297154}

Kochanice króla

The Other Boleyn Girl
7,1 105 591
ocen
7,1 10 1 105591
5,0 12
ocen krytyków
Kochanice króla
powrót do forum filmu Kochanice króla

Bardzo kiepski film

użytkownik usunięty

Nie warty obejrzenia.

ocenił(a) film na 8

A coś więcej? Skąd taka ocena?

użytkownik usunięty
Kimara

Nieciekawa fabuła, kiepskie aktorstwo, mnóstwo przekłamań historycznych, zawiłe wątki. Są lepsze filmy o XVI-wiecznej Anglii.

ocenił(a) film na 6

Bardzo dobry film. Warty obejrzenia.

Ciekawa fabuła, świetne aktorstwo, zawiłe wątki. Jeden z najlepszych filmów o XVI-wiecznej Anglii.

No wybacz, musiałem :D Co do przekłamań, to było ich trochę, ale nie wiele w sumie.

Zawiłe wątki? A jakie filmy możesz polecić o XVI-wiecznej Anglii? Pytam zupełnie serio... Mnie się akurat ten film podobał, więc chętnie porównam z innymi...

użytkownik usunięty
edytam14

Z filmów o XVI-wiecznej Anglii oglądałem obie części Elizabeth, ale niestety są jeszcze gorsze.

Ale wspomniałeś wcześniej, że są lepsze filmy... więc nie kumam... ;-)

użytkownik usunięty
edytam14

Ostatnie zdanie tamtego postu to nie moja opinia, tylko moich znajomych - ale rzeczywiście niezręcznie to zabrzmiało.

Teraz rozumiem ;-)

ocenił(a) film na 8
edytam14

wiele wnosząca dyskusja :)))
ja właśnie obejrzałam księżną z keirą knightley i muszę powiedzieć, że film mi się podobał. nie ma fajerwerków ani jakiejś mega zaskakującej fabuły, ale jest to dobrze zrobiony, typowy kostiumowy film z akcją w xviii anglii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones