PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849}

Kolekcjoner kości

The Bone Collector
7,5 185 673
oceny
7,5 10 1 185673
5,9 15
ocen krytyków
Kolekcjoner kości
powrót do forum filmu Kolekcjoner kości

Wielokrotnie leciał w tv a ja dopiero teraz po latach znalazłem na niego czas i niestety po tak wysokiej ocenie spodziewałem się czegoś zdecydowanie lepszego owszem film nie jest zły ale żeby mnie czymś zachwycił czy zaskoczył to zdecydowanie nie, pod koniec filmu chwilami wręcz już trochę nudny a i samo zakończenie jakoś szczególnie dupy nie urywa.Największy plus tego filmu to klimat Nowego Jorku i miejsc do których raczej turyści sie nie zapuszczają:)Aktorsko ciężki w ocenie bo z jednej strony raczej tragedii nie ma a z drugiej Denzel Washington przykuty do łóżka i z tam tąd kierujący akcją to raczej nie jest coś co chciałbym jego przypadku oglądać ale rozumiem różne są role co do Ed O'Neill jako detektywa raczej słabo, dla mnie to zawsze będzie Al Bundy a nie detektyw:)No i na koniec Angelina Jolie kobieta całkiem ładna szczególnie młoda ale czy aż taka dobra aktorka to sam nie wiem, tutaj raczej niczym szczególnym się nie wyróżniła.Podsumowując ogólnie film nie jest taki najgorszy ale jak na tak wysoką średnią to jednak trochę rozczarowanie....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones