PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639250}

Koliber

Hummingbird
6,6 48 694
oceny
6,6 10 1 48694
5,2 4
oceny krytyków
Koliber
powrót do forum filmu Koliber

Agata Buzek opowiedziała na łamach Interii o brytyjsko-amerykańskiej produkcji "Hummingbird", w której partneruje Jasonowi Stathamowi. - Główny bohater to były żołnierz, który uciekł z Afganistanu. Poznaje zakonnicę opiekującą się bezdomnymi. Z czasem zaczynają się do siebie zbliżać...

Elkhazani

jedzie jedzie wózek, a na wózku BUZEK!

ocenił(a) film na 6
mati1991_filmweb

hahaha dobre,uśmiałem sie

Elkhazani

Ona jest okropnie brzydka!!! Wiem, że to kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje, ale na nią się nie da patrzeć! Obrzydza mnie.

ocenił(a) film na 6
margolina_81

zgodzę sie z tobą-ja jako facet bym nawet jej nie dotknął-obrzydliwa dla mnie

barzaw

:-) ja jako kobieta pewnie myślę w innych kategoriach niż Ty, ale potrafię docenić piękną kobietę i pomyśleć " ale su..a" jaka ona jest zajeb...sta" (ach ta kobieca zazdrość;-), a w tym przypadku w głowie mi się nie mieści jak ta kobieta może robić tzw. karierę w stanach. Czasem kobieta nie jest piękna, ale ma w sobie to coś, a ta pani jest mega brzydka. No nazwijmy rzeczy po imieniu.

margolina_81

ale ma tatusia-reżysera, który ma masę kontaktów w branży filmowej to co się dziwisz ;-)

mattonit

Kto ma tatusia reżysera??, Agaty ojciec był premierem jak dobrze kojarze :)

daro79

Tatuś był premierem, a później przewodniczącym parlamentu europejskiego

margolina_81

No ale reżyserem nie był:), jakieś znajomości na pewno ma z parlamentu europejskiego w to nie wątpię. Tak czy inaczej powinniśmy się cieszyć z tego , że Polka gra w europejskim filmie, z krytyką poczekajmy aż obejrzymy ten film. Niektóre światowe gwiazdy swoje pierwsze role również dostali po znajomości patrz np. Cage Nicholas (a właściwie Nicholas Kim Coppola).

daro79

Ale ja nie odnoszę się do jej talentu i kunsztu aktorskiego. Ja napisałam, że jest mega brzydka, a to różnica. Nie będę mogła obiektywnie ocenić jej gry i zdolności, ponieważ nie mogę na nią patrzeć. Nie ważne czy role zdobywa dzięki znajomościom czy ktoś docenił jej talent, dla mnie jest j.w- PASKUDNA! Oczywiście jest to tylko moje subiektywne zdanie, bo dla kogoś innego może ta pani być ideałem kobiety. To tyle w tym temacie.

margolina_81

Przyznaję rację ,że urodą nie grzeszy:), ale z ciekawości zobaczę ten film jak będzie okazja ku temu.

barzaw

Ludzie co za chamstwo!!!! wstyd mi czasem, że jestem człowiekiem jak czytam takie komentarze! Proponuję wyciągnąć lusterko... i najpierw obejrzeć film a później się wypowiadać. CHAMSTWO I PROSTACTWO z was wyłazi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 6
nikiss83

Popieram ;-)

margolina_81

No fakt, teraz ładna nie jest ale kiedys była całkiem całkiem
1. http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=15191
2. http://www.plotek.pl/plotek/56,79592,11694133,Agata_Buzek,,8.html

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mrn85krk

Dlaczego?

malaika_freespirit

ktory film z Jasonem z ostatnich 2 lat byl ( nie napisze dobry bo to byloby przegiecie ) znosny ?

mrn85krk

To, że ostatnie jego filmy były niezbyt dobre, nie oznacza, że ten też będzie do kitu. Zresztą, czy tylko Statham tworzy ten film?

ocenił(a) film na 7
malaika_freespirit

Do wszyskich żałosnych krytyków na filmwebe, nie do malaiky bo akurat pisze pod jego/jej postem. Żal wam dupsko ściska że gra tam polska aktorka i odrazu musicie ją mieszać z błotem, już taka wasza mentalność no nic nie poradzę ale powiem wam że Buzek nie gra tam epizodu a jedną z głównych ról obok Jasona. Do nory trole

malaika_freespirit

a kto mu te role wybiera mama ?

mrn85krk

Wątpię. A co to ma do rzeczy?

Elkhazani

Ja z chęcią obejrzę film :) Mam nadzieję , że pani Agata zostanie doceniona i posypią się dla niej propozycje ciekawych ról .
Ci , którzy nie mogą na nią patrzeć , bo ich obrzydza , niech najpierw spojrzą w lustro - na pewno nie jesteście piękni :D

morszpregi

Większość wypowiedzi jest na poziomie przedszkolnym.Od kiedy to o jakości gry decyduje jedynie uroda?
Filmu nie widziałam,więc nie krytykuję zawczasu.Pani Agata może nie mieści się w typowych kanonach piękna,ale wypowiedzi typu jest"obleśna,okropna" świadczą tylko i wyłącznie o poziomie osób piszących.Może i jesteście atrakcyjni,ale macie robaczywe dusze. :P
A życie z osobą o wyłącznie pięknym opakowaniu (i nic więcej) to dopiero tragedia.Pozdro

carok

Pisza o tym na Pudlu
http://www.pudelek.pl/artykul/53809/agata_buzek_caluje_jasona_stathama_zdjecia/? utm_campaign=SG&utm_source=main_stream&utm_medium=21

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones