PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840443}

Kolor z przestworzy

Color Out of Space
5,4 9 277
ocen
5,4 10 1 9277
6,0 18
ocen krytyków
Kolor z przestworzy
powrót do forum filmu Kolor z przestworzy

Nie wychodzą już napisy do niczego. A to spore ułatwienie np. dla głuchych. Seriale też już nie są tłumaczone. Co się dzieje?

P.S Tak czekam na napisy do filmu

ocenił(a) film na 9
Galkas

Też wyczekuje napisy, ktoś o pseudonimie sindar robi napisy. Wejdź na stronę z napisami 24 wyszukaj Color Out of Space i jest pokazane, że jest już 90% przetłumaczone. Więc jest szansa, że lada dzień będą dostępne.  Pozdrawiam :)  

ocenił(a) film na 6
samgi

czyli niepotrzebnie poświęciłem prawie 2 dni hehe

ocenił(a) film na 6
Galkas

też jestem tego zdania, dlatego osobiście przetłumaczyłem i wrzuciłem napisy na popularny portal... proszę się częstować

ocenił(a) film na 6
cybermac79

niestety już jakiś idiota je usunął, zatem to był pierwszy i ostatni raz kiedy pomogłem ludziom w ten sposób... cóż

ocenił(a) film na 8
cybermac79

Pobralem program i przetłumaczyłem sam :D dziękuję za pomoc

Galkas

Są napisy tepaki polskie

ocenił(a) film na 8
mag38ghost

Sam jesteś tępak. Już są. Wcześniej nie było

ocenił(a) film na 6
Galkas

Napisy juz są. A dzieje się to, że ludzie oglądają netflixy zmiast piracić. Nadal jednak większość nowości jest tłumaczona, bardziej niszowe rzeczy też. Brak natomiast napisów do nowego sezonu American Horror Story, co jest żenujące.

ocenił(a) film na 8
yossarian84

Family Guy jest nietłumaczony od paru miesięcy. Nie wspomnę o American Dad itp. Nie jestem w stanie nawet z napisami zrozumieć rozkmin na temat footballu itp.

ocenił(a) film na 6
Galkas

Do Simpsonów też już dawno napisów nie widziałem...

ocenił(a) film na 9
Galkas

Ja czekam na tłumaczenie "Wieczna Poezja" Jodorowskiego od 2016 roku... Oglądam większość seriali po angielsku, ale na niektóre filmy specjalnie wyczekuje napisów by nie umknął mi żaden szczegół. Próbowałem Wieczną Poezję oglądać po ang ale filozoficzne wywody Jodorowskiego są dla mnie totalnie niezrozumiałe. A najgorsze jest to, że Polsce mało kto ogląda takie filmy i nikt się nie podejmie tłumaczenia ich.

ocenił(a) film na 8
samgi

ciekawe ile by kosztowało takie profesjonalne tłumaczenie angielskich napisów

ocenił(a) film na 8
samgi

Jeśli nadal nie ma tych napisów, mogę się podjąć.

ocenił(a) film na 8
Galkas

Można przecież oglądać z napisami po angielsku ;)

ocenił(a) film na 8
Galkas

Można przecież oglądać z napisami po angielsku ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones