PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754545}
6,2 40 204
oceny
6,2 10 1 40204
5,1 17
ocen krytyków
Konwój
powrót do forum filmu Konwój

Prawda jest taka, że pomimo świetnej obsady film jest po prostu słaby i tyle w temacie

ostry_cenzor

Cieszę się, że nie jestem osamotniony w moim odbiorze tego filmu, bo dla mnie też jest cieniutki

ocenił(a) film na 1
alchebust

Niestety zauważyłem, że ten film chwalą tutaj profile które założono niedługo przed premierą, co daje dużo do myślenia...

ostry_cenzor

Kłamiesz. Film jest całkiem dobry. Warto wybrać się do kina.

ocenił(a) film na 2
dziadol_fw

A mozess powiedziec co on ma w sobie dobrego poza obsada?...

ocenił(a) film na 7
skrzynia90

Nie jest to żadne dzieło, ale ocenianie filmu na 2 bądź 3 jest śmieszne, bo film zasługuje na więcej. Przynajmniej 6 - 6,5. Ludzie z SW zresztą to potwierdzą. Niektóre kwestie przejaskrawione itp. ale film miał klimat i wyszedłem lekko poddenerwowany po filmie, co ostatnio rzadko mi się zdarzało. Więc wrażenie na mnie w jakimś stopniu wywarł. Pozdrawiam internetowych napinaczy.

ocenił(a) film na 8
vv0ytekk

Masz racje. Film bardzo dobry. Troche podkoloryzowany bo tak nie jest w realiach ale bardzo ciekawie ujety problem SW.

skrzynia90

Na przykład ciekawą historię, dobre dialogi...

ocenił(a) film na 1
dziadol_fw

Ja byłem, a ty? O czym jest dokładnie, opisz jakąś scenę

ocenił(a) film na 1
skrzynia90

Dokładnie! Bardzo słuszne pytanie temu dziadolowi zadałeś

ocenił(a) film na 1
dziadol_fw

Ja byłe, a ty? O cyzm jets dokładnie, opisz jakaś scene

ocenił(a) film na 7
ostry_cenzor

Nie zgadzam się. Sam po prostu walisz nieuargumentowane stwiedzenie "że jest słaby", próbując przy okazji zrobić jakąś gównoburzę.

ocenił(a) film na 7
Rubenos

Mnie film podobał się. Trzyma w napięciu i jakby nie patrzeć porusza temat o którym w polskim kinie raczej nie mówi się. Dla mnie mocne 7/10.

ocenił(a) film na 1
Rubenos

Nie, po prostu mi się nie podobał, niczym jakoś nie powalił, za to widzę tu wiele profili założonych "przypadkiem" całkiem niedawno rozpływających się nad tym filmem, a to mi się nie podoba

ocenił(a) film na 7
ostry_cenzor

"niczym jakoś nie powalił"? I dlatego tylko "3"? Jakieś argumenty za tym? Szczegóły? Wybacz, ale na razie wygląda to po prostu na zwykłe trollowanie... Konkrety proszę.

ocenił(a) film na 1
Rubenos

Dłużył się i nudził. Po prostu są filmy które wciągają i które dobrze się ogląda, a są takie jak ten, które ogląda się bez specjalnych wrażeń i tyle. Kobiety też są różne. Któraś nam się podoba, chociaż mogą wyglądać bardzo różnie, a któreś nie

ocenił(a) film na 1
Rubenos

A, jeszcze jedno - dziwne że ten wpis z tyloma komentarzami jest na ostatnim miejscu i na drugiej stronie, podobnie jak inne negatywne, kiedy na samej górze są nagle same pozytywne - przypadek...?

ocenił(a) film na 8
ostry_cenzor

z czego połowa jest Twoja ...

ocenił(a) film na 1
diabol44

Nie, tylko 4, mam nadzieję, że umiesz liczyć do 8...a ten ma bardzo dużo komentarzy i polubień, a jest na końcu strony - przypadek????

ocenił(a) film na 8
ostry_cenzor

to teraz policz ile jest jeszcze Twoich odpowiedzi do nich w stosunku od wypowiedzi innych użytkowników ...
na pierwszy rzut oka widać, że jest sztucznie nakręcany.

ocenił(a) film na 1
diabol44

Nie rozumiem? Odpowiadam każdemu kto pisze. Tobie też - czyżbyś "sztucznie" nakręcał? Zadałem pytanie - czy to "uczciwe", że mój post jest przesuwany w dól - dotąd nikt z tych którzy ocenili ten film wysoko mi na to nie odpowiedział. Trochę elementarnej uczciwości by się co poniektórym przydało

ocenił(a) film na 1
Rubenos

A dlaczego mam pisać że "jest dobry?" Bo ty tak chcesz? A dlaczego twoje zdanie jest "ważniejsze" od mojego? Podaj mi JEDEN argument! 5 fakultetów skończyłeś, uratowałeś świat przed zagładą? Film się dłuży i nie wciąga, wiec co mam napisać? Że mnie w fotel wbiło. Otóż NIE WBIŁO

ocenił(a) film na 7
ostry_cenzor

Moźe dlatego, że ktoś pisze bardziej sensownie i merytorycznie i sensownie, a Ty twierdzisz "nie bo nie" ;) Pozdrawiam internetowych napinaczy :)!

ocenił(a) film na 1
vv0ytekk

Po prostu mi się film nie podobał, co mam napisać? A to, ze mój post ma dużo polubień i komentarzy, a dziwnie wciąż jest na końcu strony to przypadek? Pozdrawiam internetowych manipulantów w takim razie

ocenił(a) film na 2
ostry_cenzor

Oj prawda. Slaby jak polsilver. Absurd goni absurd w tym filmie. "Zwroty" akcji co najwyzej smieszne. Po kilku scenach spodziewałem sie czegoś na prawde dobrego, bo potencjal był. Pomyslalem jest podmieniony ten wiezien i to moze byc dobre jak okaze sie ze to psychol. Okazalo sie ze to "wrobiony" wiezien.. slaba opcja. Koncowka: podejrzewalem ze gajos wyjdzie z tego bez szwanku, mlodego i zawade zabija a berg dalej bd pracowal. Jednak nie spodziewalem sie ze kulesze zabije gajos. Za te 2 elementy dopisalem 2 gwiazdki.

ocenił(a) film na 1
caroliscool

Cieszę się, że mogę przeczytać szczery głos rozsądku! Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones