PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=237829}

Koszmar kolejnego lata

I'll Always Know What You Did Last Summer
4,6 6 291
ocen
4,6 10 1 6291
Koszmar kolejnego lata
powrót do forum filmu Koszmar kolejnego lata

Ten facet z hakiem

ocenił(a) film na 5

to jakiś nieśmiertelny??????????????????i kto to wogóle był?

ocenił(a) film na 4
Sol1987

wychodzi na to, że był to Ben Willis z pierwszej i drugiej części. prawdopodobnie wrócił z zaświatów, jak zabili go w drugiej części

kryslav

Pomijasz fakt, że Ben sie pojawił na samym końcu odcinak więc jednak go nie zabili

ocenił(a) film na 10
djbasstronic

Aż musiałem konto założyć żeby Wam odpowiedzieć ;/ przecież w tej części wzywają go (Bena Willisa), bo krąży o nim legenda itp, taki typowy scenariusz, w pierwszej części nie zabili go, (UWAGA SPOJLERY) tylko potrącili samochodem myśleli że nie żyje i wrzucili go do wody, ale żył, w drugiej części też żył tylko udawał trupa i na koniec go kropnęli, więc dlatego w trzeciej jest "duchem/ zjawą" jak Wy ludzie wszyscy oglądacie filmy nie wczuwając sie w fabułę, oglądałem do pare lat temu i pamiętam do dziś, niektórzy to obejrzeć aby obejrzeć i tyle.

SlutySlow

Tak to wiemy. Zabili go w drugiej części lecz nie wyjaśniłeś tego co napisałem. Ben Willis pojawia się na samym końcu części drugiej. Wniosek?

ocenił(a) film na 10
djbasstronic

W drugiej części wraz z synem morduje tą grupkę przyjaciół i w drugiej części tylko udaje ducha, szczerze to nie mam pojęcia o co Tobie chodzi :P napisz konkretnie o jaki wniosek Ci chodzi to odpowiem :D

SlutySlow

Jemu chodzi o te oczka do widza od reżysera. Na końcu pierwszej części pokonany morderca wskakuje przesz szybe w dzrzwiach. A na końcu drugiej pomimo że zastrzelony to potem łapie i wciąga Jennifer Love Hewitt pod łóżko na końcu. Kurna trochę niewyraźnie opisane ale kto widział chyba wie o co mi tu biega :)

Wirginczyk

po prostu to był sen w pierwszej cześci zakończenie okazało się snem więć w 2 też

djbasstronic

według mnie z tym Benem Willsem na końcu kkoaszmru następnego lata chodzi o to że jej się to po prostu przyśniło tak jak w 1

Sol1987

To jest Ben Wills który zginął przed kilkoma laty zastrzelony , teraz wg legendy gdy ktoś skrywa jakiś sekret poluje na niego duch z hakiem.

ocenił(a) film na 5
Eplay

hehhe a to dobre.

Sol1987

Ten mężczyzna z hakiem zamiast dłoni to morderca, który według legendy zabija nastolatków, którzy skrywają jakieś brudne tajemnice ;)

Sol1987

No ale co powiecie że na samym końcu 3 części po raz kolejny stoi rybak za AMBER która chwyciła gumę w JEEPie. Kurna-chyba go przemieliła odsieżarka ?Więc kto tam znowu stoi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones