PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38613}

Koty

Les Félins
7,7 824
oceny
7,7 10 1 824
Koty
powrót do forum filmu Koty

Delon ukrywa się w domu w którym ukrywa się jeszcze ktoś inny . Dla fanów Alaina i Jane Fondy .

delonka_fw

FILM TEN CHYBA NIGDY NIE ZOSTAŁ W POLSCE WYDANY. NAPISÓW POLSKICH BRAK, JEDNAK DLA CHCĄCEGO NIC TRUDNEGO. KOTY PRAWDZIWE NAWET GDZIEŚ SIĘ TAM KRĘCĄ, ALE CHODZI CHYBA TU GŁOWNIE O ICH BRZYDKA CECHĘ, KTÓREJ LUDZIE TEŻ NIE SĄ POZBAWIENI. DELON W CIEKAWEJ ROLI., JAK TO SIĘ MÓWI, WPADAJĄCEGO Z DESZCZU POD RYNNĘ. ZE ŚCIGANEGO PRZEZ LUDZI NASŁANYCH PRZEZ ZDRADZONEGO MĘŻA, STAJE SIĘ PIONKIEM W KRYMINALNEJ INTRYDZE KOCHANKÓW, A W KOŃCU "ZAKŁADNIKIEM" MIŁOŚCI. MAM NADZIEJĘ, ŻE ZA DUŻO NIE ZDRADZIŁAM, NAPRAWDĘ POLECAM.

użytkownik usunięty
delonka_fw

Mało że został to był wyświetlany w latach 80 tych w kinie Paladium( w tak zwanym wieczorowym seansie).
Mało tego był do znudzenia emitowany na kanałe Europe(dla posiadaczy telewizji kablowej).
Wyszedł na DVD pare lat temu w serii Alian Delon razem z W pełnym słońcu, Pan Claine, W kręgu zła i Samuraje i kowboje.
Sam film do ściągnięcia z torrenty.org albo thepiratebay.com
Co do napisów bez napi-projekt nie obędzie się.

ocenił(a) film na 9

Czarnoduszniku - to jeszcze raz ja z podziękowaniem - jesteś bezcenny!

użytkownik usunięty
jo777

Po prostu wiem co pisze i duzo filmow widzialem,sciagalem i recenzowalem.
Wiele portali, for i czasopism.
P.S jes tu jakis gowniarz ktory chce wojny ze mna wiec jest nas dwoch.
Ale zaden nie jest dobry, jeden po prostu jest starszy i ma wieksza wiedze.
Pozdrawiam.

Jak miło poznać eksperta. Czy w Polsce dużo filmów Alaina było w kinach? Pamiętam tylko, jak przez mgłę, wielki plakat z napisem " Śmierć człowieka skorumpowanego". Spytałam wówczas mamę, co to znaczy skorumpowanego?
"

użytkownik usunięty
delonka_fw

Ja nie jestem ekspertem w epoce VHS przerzucilem kilkadziesiat filmow video, a pozniej w epoce DVD tyle samo.
Poza tym duza ilosc ich puszczana zostala po 1989 roku najzwyczajniej w TVP1,TVP2 i TVP3, tam najwięcej.
Dziś wiekszosc jest dostepna na DVD filmow z Delonem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones