PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129444}

Królowie słońca

Kings of the Sun
6,1 964
oceny
6,1 10 1 964
Królowie słońca
powrót do forum filmu Królowie słońca

W najbliższą niedzielę, tj. 4 marca 2007 roku TVP 2 emituje ten film o 12.00. Jestem ciekawy, gdyż mało mamy filmów o Majach, a teraz po APOCALYPTO Mela Gibsona coraz więcej interesuję się tą kulturą.

Frank

I co obejrzałeś bo ja obejzrałem jednym okiem na wiecej ten film nie zasługuje...nic wartego wymienienia , nie mowie ze wszystko było do dupy ale....
Aha i bardzo fajnie ze majowie i indianie mowia poetyckim angielskim i potzrebowali jedynie słowa żeby nawijać tym samym jezykiem.

TCJ

Mnie najbardziej podobała się ta błękitnooka Indianka

użytkownik usunięty
TCJ

Podchodziłem z dystansem do Indian odgrywanych przez NIE-Indian. Ten fakt rzuca się w oczy, nie pasuje!! Minus! Wielki minus!

ocenił(a) film na 6
Frank

Właśnie obejrzałem ten film. Oczywiście został nakręcony w stylistyce swoich czasów (którą lubię), ale jednak momentami wydał mi się zabawny. Gra aktorska była chyba jednak przesadnie teatralna, a i produkcja nie wyglądała na przesadnie bogatą. Choć dla rozrywki dobrze takie coś obejrzeć. Poza tym istotnie o Majach mało powstało filmów. Lepsze to niż te ciągłe strzelaniny puszczane w TV.

MUR

film średni, cieszy mnie fakt że nie używali w walce żelaznych mieczy.. ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones