PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736723}

Kraina lodu II

Frozen II
6,9 56 715
ocen
6,9 10 1 56715
5,7 25
ocen krytyków
Kraina lodu II
powrót do forum filmu Kraina lodu II

Frozen 2 skończyłem godzinę temu i mam kaca. Czytam wypowiedzi na forum, że mądre, że dojrzałe. Tak, były pytania o dorastanie, było podążanie za głosem, były piękne obrazy, ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że nie obejrzałem bajki, tylko jej trailer. Przedstawione motywy zostały podane jakby w strzępkach. Dużo i zdawkowo. Dodatkowo pierwszy raz w bajce disneya wkurzałem się jak ktoś zaczynał śpiewać (a jestem fanem musicali z krwi i kości), no nie licząc piosenki ''into the unknown''.
W momencie jak giganty zaczęły rozwalać tamę bardzo się cieszyłem, bo myślałem, że w końcu rozpocznie się wyjaśnianie co zaszło, dlaczego giganty jako wspaniałe istoty ziemi nie zrobiły tego wcześniej skoro... ale nie, to był moment, od którego zaczął się bardzo długi i głupkowaty happy end. Jacy oni byli wszyscy szczęśliwi na końcu.

ocenił(a) film na 10
kwantylion

Zdawało ci się. Giganty nie zniszczyły wcześniej tamy, bo to Arendelle musiało naprawić krzywdy przeszłości, a nie oni. Ending trwał ostatnie kilka minut, nie wiem o czym ty piszesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones