PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651932}

Kraina lodu

Frozen
7,5 267 121
ocen
7,5 10 1 267121
6,9 26
ocen krytyków
Kraina lodu
powrót do forum filmu Kraina lodu

Co sądzicie o tej parze? Wyszłam z takim pytaniem bo widziałam w internecie dużo fan artów z tą dwójką i moim skromnym zdaniem pasowali by do
siebie. Jack jest znany z legend i przede wszystkim z animacji "Strażnicy Marzeń". Przed przemianą w strażnika był typem samotnika. Ma on niezwykłe
umiejętności potrafi wytworzyć śnieg, mróz i lód ,ale przede wszystkim odpowiedzialny jest za jedną porę roku zimę. Podsumowując, Jack jest męskim
odpowiednikiem Elsy, ale w przeciwieństwie do niej jest wesoły i pogodny, ale jak to mówią przeciwieństwa się przyciągają. Fajnie by było jak zrobili by 2
część Frozen z nim i Elsą w rolach głównych.

ocenił(a) film na 9
Sissi_Annie_Romy

Tylko że Jack jest od DreamWorks, a Elsa od Disney'a:(

ocenił(a) film na 10
Irma100

A szkoda :(

ocenił(a) film na 9
Sissi_Annie_Romy

No fakt :/

ocenił(a) film na 8
Irma100

A gdzie problem ?;____; Zakazana miłość!! :D

ocenił(a) film na 9
_VICKEY_

Łącząca światy i wytwórnie:)

ocenił(a) film na 10
Irma100

Prawie jak Romeo i Julia :)

ocenił(a) film na 10
kuba000078

Trafne porównanie :D

ocenił(a) film na 9
Sissi_Annie_Romy

Według mnie nie za fajnie wyglądają.Jack już lepiej wygląda z Roszpunką.Ja mam za to super dziewczyne dla niego ;)

Sissi_Annie_Romy

Pasują do siebie ;)

cloe4

Zmieniłam zdanie, Jack wydaje się zbyt młody dla Elsy.

ocenił(a) film na 9
cloe4

TY myślałeś na tym ? Imponujące albo straszne.

kirmarks

Rozmyślałam, ale na pewno nie dniami nie nocami. ;)
Poza tym to już było parę miesięcy temu.

ocenił(a) film na 9
cloe4

Ta ale ty tez myślałeś miesiącami.

kirmarks

Nie... jak mi tylko ten temat przyszedł go głowy, a wiesz mi nie jest on dla mnie ważny... ;D

cloe4

Ummm….jack który ma chyba 417lat

Sissi_Annie_Romy

Szczerze mówiąc nie widziałam jeszcze filmu "Strażnicy Marzeń". Zobaczyłam jednak, jak wygląda Jack i muszę powiedzieć, że właśnie tak wyobrażałam sobie partnera dla Elsy. Moim zdaniem by się nadawał.

ocenił(a) film na 10
Sissi_Annie_Romy

a według mnie nie pasują do siebie teraz was zszokuje wg mnie do Elsy najbardziej pasuje Hans

ocenił(a) film na 10
Sissi_Annie_Romy

Według mnie, to z wyjątkiem lodowych mocy nie mają ze sobą nic wspólnego... Elsa taka dystyngowana królowa, a Jack wolny duch... Niby przeciwieństwa się przyciągają, no ale ona w sukni - on w bluzie, ona stara się opanować emocję - on jest dość nerwowy. Z uwagi na te ich moce to myślę, że Jack i Elsa mogliby się co najwyżej zaprzyjaźnić, czy coś... :)

ocenił(a) film na 10
Chanelka_2_2

popieram w 100%

ocenił(a) film na 8
Chanelka_2_2

A poza tym Jack wygląda przy Elsie jak dzieciak. :/

ocenił(a) film na 10
_VICKEY_

No właśnie ;)
Elsa ma (podobno) 21, a Jack... No jakieś kilkaset, ale wydaje mi się, że w strażnika zamienił się mając 18, cz y coś...
Ja rozumiem, dziewczyna rok starsza od chłopaka, ale trzy lata? To chyba lekka przesada :D

ocenił(a) film na 10
Chanelka_2_2

Czemu , w życiu nie takie związki się widziało...

ocenił(a) film na 7
Chanelka_2_2

3 lata "przesada", serio? xD Gdyby sytuacja była odwrotna (chłopak o 3 lata starszy) nikt by nawet nie zwrócił na to uwagi. Nie rozumiem tych podwójnych standardów. xD

ocenił(a) film na 10
Chanelka_2_2

Co poradzę? Po prostu nie lubię ich jako parę...
I cytując foxbond:
"Jack i Elsa to jak śnieg i żółcienie"

ocenił(a) film na 9
Sissi_Annie_Romy

Mi się bardzo podoba ten parring, myślę, że serio do siebie pasują. Za to z Roszpunką to go nie widzę zupełnie, ona ma Flyna i ich razem lubię ;>

ocenił(a) film na 10
mellannie

Jedna niezazdrosna osoba. Dziękuję. :-)

ocenił(a) film na 10
Sissi_Annie_Romy

Akurat ja mam odmienne zdanie niż reszta ;)

Dla mnie Jack i Elsa to jak śnieg i żółcienie brrr

ocenił(a) film na 10
foxbond

popieram :D

Sissi_Annie_Romy

Ja ich lubię :)

ocenił(a) film na 9
Sissi_Annie_Romy

To była moja pierwsza myśl jak zobaczyłam dorosłą Elsę. Jednak związek z Jackiem byłby dla tego ostatniego przykry - bo ona jest tylko człowiekiem i po niedługim czasie by umarła. Mogli by się jednak spotkać w jakimś krótkometrażowym filmiku, byłoby miło.

maga164

Ale, no wiesz, tak naprawdę to nie wiemy, czy Elsa jest tylko człowiekiem. Bo ona, jak jest czarownicą, to też może być nieśmiertelna, no wiesz.

ocenił(a) film na 10
Sissi_Annie_Romy

O Jacku wiem tyle, że ma podobne moce do Elsy, i szczerze to nawet wyglądem do niej pasuje. Myślę, że byłby to niezły duet.

ocenił(a) film na 10
Anonim90

Ja tam nie lubię Jack Frosta a Else uwielbiam . I moim zdaniem Elsa jest za fajna i za ładna do Jack Frosta.

ocenił(a) film na 10
Elsa5389

O_O Spoksik :D

ocenił(a) film na 10
Anonim90

Gościu jest tak samo zazdrosny jak ja :)

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10
foxbond

Co???

ocenił(a) film na 10
Elsa5389

No wiesz, tak się mówi.

Ja też go nie lubię, "Elsa i Jack to jak śnieg i żółcienie - brrr"

ocenił(a) film na 10
foxbond

Ok.Ale nie rozumiem skąd ci przyszło do głowy że jestem zazdrosna o Else????

ocenił(a) film na 10
Elsa5389

primo: myślałem, że jesteś facetem (nie pytaj czemu, sam nie wiem)
secundo:
"[...] skąd ci przyszło do głowy że jestem zazdrosna [...]"
a ja wiem... wywnioskowałem z własnej autopsji?

ocenił(a) film na 10
foxbond

:)

ocenił(a) film na 9
foxbond

"primo: myślałem, że jesteś facetem (nie pytaj czemu, sam nie wiem)"

hehe, foxbond, coś za dużo koło ciebie pomyłek z płcią.

ocenił(a) film na 10
Heinkel_filmweb

ale awatara i tak nie zmienię!

ocenił(a) film na 9
foxbond

oj, weź przestań, to nic złego być bardziej wrażliwym od innych mężczyzn.

Sissi_Annie_Romy

Zmieniam moją poprzednią wypowiedź. Helsa górą! :D

ocenił(a) film na 10
Crazy12

Wszyscy rezygnują z Jelsy :)

foxbond

I słusznie :)

ocenił(a) film na 10
Crazy12

Hans to totalny du*ek, który paskudnie potraktował Annę. Nie widzę przyszłości dla Helsy. :/

ocenił(a) film na 9
Mioucia

Popieram zdecydowanie ;]

ocenił(a) film na 10
Sissi_Annie_Romy

Przecież Jack nie ma wpływu na to ile ma lat. A może gdyby nie był nieśmiertelny byłby starszy od Elsy? Dlaczego go od razu dyskwalifikujecie? Spójrzcie na to z innej perspektywy. Jack też mógłby poradzić sobie ze swoimi emocjami, ale kiedy ktoś go wkurzy to przecież ma prawo się zdenerwować jak każdy. I przy jednym nie mogę się zgodzić z autorką tego tematu. Jack nie zawsze jest taki pogodny. Często wydaje się być taki mroczny i tajemniczy (takiego Jack'a uwielbiam ♥). A Elsa w ostatniej scenie z Krainy Lodu była super radosna i uśmiechnięta. Powiem wam, że ta scena była trochę ściągnięta z urywku ze strażników kiedy to Jack próbował nauczyć swoją siostrę jeździć na łyżwach. Podsumowując: ja nie mam niczego do tego parringu, a gdyby kiedyś (szansa jedna na milion) zdarzyło się tak, że DreamWorks i Disney połączyłyby siły i wymyśliłyby film animowany z Jack'iem i Elsą w rolach głównych, (duuużo by na nim zarobili) to nie byłabym nic przeciwko temu, a w zasadzie byłabym bardzo zadowolona. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones