PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4532}

Krew niewinnych

Cherry Falls
5,2 1 163
oceny
5,2 10 1 1163
Krew niewinnych
powrót do forum filmu Krew niewinnych

kiedy ta Josie biegnie z Kennym przez las, uciekają przed mordercą i nagle trafiają na policjanta. Mówią mu kto i kogo zabił i zeby poszedł złapać tego morercę. A on na to "Nie mogę opuścić stanowiska" naprawdę błyskotliwy tekst. Stał na stanowisku, żeby złapać mordercę, ale nie mógł z niego odejść, nawet jeśli wiedział, gdzie ma go szukać. Ciekawe, czy jakby ten psychol przebiegł 5 metrów od niego, to też by nie ruszył się ze stanowiska!! :/

użytkownik usunięty
Medea_2

no głupi ale co poradzić :D dala mnie film był naprawde dobry taki komedio-horror ciekawie się to zakończyło naprawde luz filmik a i ten koleś co zabijał też był dobry ale najlepszy tekst to ten

kenny-Czemu się pan umalował ????
zabójca-Zeby ładnie wyglądać :D

ocenił(a) film na 10

Heh fajne to było z tym umalowaniem . Mnie się podobał tekst pewnej niedoświadczonej nastolatki która spytała " Stosunek waginalny czy maciczny "

ocenił(a) film na 6
Alexanderrr_2

glupie bylo to,ze morderca najlepiej wiedzial kto jest dziewica a kto nie ;D

ocenił(a) film na 5
rubia1b

hahah no właśnie też mnie zastanawiało skąd wie :D

ocenił(a) film na 1
Medea_2

Mnie bardziej zafascynowała rozmowa szeryfa z córką i jej pytanie "nie jesteś zadowolony, że nadal jestem dziewicą :(?"

ocenił(a) film na 6
Medea_2

Ten tekst miał sens po angielsku.
Policjant coś mówił, że nie może się stąd ruszyć, tu został przydzielony, że nie może się rozdwoić ("can't split"), następnie się rozdwoił od siekiery, hi hi, taki tam żarcik.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones