PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=533968}

Krwawy test

The Final
5,2 5 811
ocen
5,2 10 1 5811
Krwawy test
powrót do forum filmu Krwawy test

Bardzo dobry pomysł na film, jednak samo jej wykonanie pozostawia wiele do życzenia..
Z ciekawej historii zrobił się przewlekły gniot, przyprawiający o napady ziewania.
A głównie za sprawą aktorstwa, które kuleje na całej linii-ciężko mi w tej kwestii znaleźć jakiś mocniejszy punkt.
Wszystkie dzieciaki zagrały nieudolnie, nieprzekonująco.
Młodzież zostaje uwięziona w domku, skuta łańcuchami i poddawana różnym torturom. Nie wiadomo na kogo przyjdzie kolej i jaki rodzaj męki jest mu przypisany.. Mordercy wybierają sobie osobę, do której czują najwięcej urazy i w najwymyślniejsze sposoby okaleczają ją.
Pozostali uwięzieni przyglądają sie temu ze strachem i przerażeniem... ale czy na pewno???
Otóż nie!!! Siedzą sobie tam i wyglądają na znudzonych, podczas gdy taki sam los może spotkać każdego następnego! Od czasu do czasu któreś krzyknie nieprzekonująco:"Proszę nie", albo zapłacze jeszcze bardziej nieudolnie.
Przez to w filmie brak jakiegokolwiek napięcia, dobrego klimatu.
Niektóre sceny przewlekłe lub zupełnie niepotrzebne, film dłużył się niemiłosiernie. Nie polecam!

Baby_Black27

Zgadzam się w całej rozciągłości. Widzę bardzo dużo podobieństw do pierszej Piły (tam też spaprali casting i wprowadzili za dużo chaosu). Oczywiście obok Piły ten film nie leżał ale autorzy próbowali pójść tą samą ścieżką. Zbyt mało aktywności bohaterów skutych ofiar, za mało przekonująca gra aktorska, niepotrzebne niektóre sceny, jakby na siłę aby dobić do 90 minut, brak napięcia. Pomysł może nawet fajny ale się nie dowiemy bo spaprali robotę :) szkoda chyba czasu.

ocenił(a) film na 8
Baby_Black27

Nie zgadzam sie z opinią, film moim zdaniem bardzo dobry. Wykonanie filmu wcale nie jest takie złe, podczas tortur reszta uwięzionych nie prostestowała poniewaz bali sie własnie tego ze przez to mogą byc nastepni. Gra aktorska w miare dobra szczególnie tej 5 (albo 6 juz nie pamietam) ktorzy torturowali innych.

ocenił(a) film na 2
lukaszaq

Nie chodzi o to, że nie protestowali, tylko że ogólnie mieli miny raczej przypominające znudzenie niż przerażenie

ocenił(a) film na 4
Baby_Black27

Ja osobiście przyłączę się do głosów, które mówią, że przez grę aktorską zamiast dobrego filmu wyszło coś, co zupełnie zawiodło moje oczekiwania. Pomysł na historię rzeczywiście fajny. Niestety wykonanie strasznie marnawe. No i spodziewałem się bardziej wymyślnych tortur od tych, co można było zobaczyć w filmie. Ogólnie jak dla mnie produkcja znacznie poniżej oczekiwań.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones