PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=533968}

Krwawy test

The Final
5,2 5 811
ocen
5,2 10 1 5811
Krwawy test
powrót do forum filmu Krwawy test

Siemka

użytkownik usunięty

Bardzo dobry film,a tak na poważnie to nie dziwie się tym dzieciakom,że chcieli się zemścić na swoich oprawcach.Wiem może mogli wybrać inny sposób,ale dajmy na to ile można znosić poniżeń i naśmiewania się przez te kilka lat jak łazi się do szkoły.Po prostu mieli dość i wymierzyli sprawiedliwość.Tak jak w przypadku naszej klasy filmu estońskiego o podobnej tematyce pokazuje problem współczesnej młodzieży.Ludzie bardziej lubiani,z dobrych rodzin i co najważniejsze przystojni i zamożni tzn.popularni,zawsze będą się naśmiewać z kujonów i ludzi cichych i o innych upodobaniach tylko ciekawe jakby ich synowie stali się ofiarami sportowców i tym podobnych to ciekawe jakby się zachowali.Współczułem tym dzieciakom ,nie tym co byli katowani,bo zasłużyli sobie na taki los.Mogli nie naśmiewać się i nie poniżać innych.Ja na ten przykład nie rozumiem jak można nabijać się z drugiego człowieka za pochodzenie czy majątek jaki posiada.Liczy sie charakter i osobość.Resztę olewam nie patrze na ciuchy,na telefony i wygląd,bo uroda kiedyś przeminie.Podobało mi się zachowanie Kurtisa to był porządny facet.

użytkownik usunięty

to żeś napisał... pfy, wykład dla niegrzecznych


tematyka filmu hm... głupia, żenująca sposób wykonania -beznadziejny, aktorzyny- słabizna. zmarnowałam tylko czas
głupota, nikomu nie polecam tego filmu. eeh sama nuda ... nic pozytywnego, nawet nie było w tym nic strasznego... odrażającego, taki ''horrorek'' dla dzieci, z przesłaniem ;" dzieciaczki nie róbcie swoim kolegom nic złego bo spotka was karaaaa!! ''
No to pamiętajcie nie wyśmiewać się z kolegów.hahaha. żenujące film przestroga :P

ocenił(a) film na 8

Świetnie powiedziane;>
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones