PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=533968}

Krwawy test

The Final
5,2 5 811
ocen
5,2 10 1 5811
Krwawy test
powrót do forum filmu Krwawy test

Zemsta jest słodka.

użytkownik usunięty

Nie lada gratka dla tych, którzy zamierzają się zemścić;-) W przepisie jest kilka propozycji a tymbardziej młodsza widownia będzie kontenta z pewnością. Mi się podobało i oczywistym jest że spodziewam się częsci II.

użytkownik usunięty

ktorej nie bedzie.

użytkownik usunięty

jasne że nie. tak jak i kontynuacji Krzyku, Piły, Złego skrętu i innych podobnych;-)

użytkownik usunięty

roznica jest taka, ze tamte pozycje zostawialy pewna furtke dla kolejnych czesci (fabularnie).
w tym przypadku powielona fabula bylaby co najmniej nieciekawa. poza tym The Final nie odniosl sukcesu na tyle wielkiego, aby jakakolwiek wytwornia wzielaby sie za kontynuacje - to po prostu sie nie oplaca. nie badz naiwny.

wg mnie The Final ma potencjal, ale czegos mu brakowalo. wolalbym juz remake niz II czesc.

użytkownik usunięty

Dzisiaj nawet Titanica II da się nakręcić a kina pękałyby w szwach.O to właśnie chodzi że nie masz widzieć furtki - pomysł na cz.II zostaw specom z Hollywood. Nie wiem czy The Final odniósł sukces ale prawdopodobnie zarobił więcej niż jego budżet (tylko1mln $); [ źródło: http://fdb.pl/film/242704-the-final ]. Agoraentertainment - producent nie po to wykłada pieniądze na takiego gniota i zatrudnia tanich, nieznanych jeszcze aktorów by ukazać piękno tortur i na tym koniec filmu. Naiwnym trzeba być żeby nie zauważyć że na tym nie da się jeszcze więcej zarobić.

użytkownik usunięty

hehe pozyjemy - zobaczymy ;]

Pewnie, że wszystko da się nakręcić, sequel, prequel czy remake. Zawsze może być też historia innych ludzi. Nie mniej, żeby powstała kontynuacja wytwórnia musi zarobić, a wątpię, żeby udało by się to na 2 części The Final.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones