PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741890}

Krzysiu, gdzie jesteś?

Christopher Robin
7,5 41 406
ocen
7,5 10 1 41406
6,0 16
ocen krytyków
Krzysiu, gdzie jesteś
powrót do forum filmu Krzysiu, gdzie jesteś?
Connor7

Tylko że to jest film o Krzysiu a nie Puchatku a że oryginalne imię może być mylące dla polskiego widza wiec zostawali własnie takie tłumaczenie

ocenił(a) film na 7
kubala102

Zgadzam sie, a po za tym tytul polski pasuje do historii opowiedzianej w filmie:)

Connor7

Jeśli dobrze kojarzę, imię "Kubuś Puchatek" jest zastrzeżone przez tłumaczkę i dlatego Disney woli go unikać.
Zresztą, taki tytuł wprowadzałby widza w błąd. To film o Krzysiu, nie o misiu.

ihatemondays

Mimo to mogli by się bardziej postarać z przekładem tytułu.

ocenił(a) film na 8
Connor7

Najlepiej jest tylko narzekać. Zostawienie oryginalnego tytułu byłoby niezrozumiałe dla polskiego widza, a tłumaczenie dosłowne imienia i nazwiska byłoby głupie. A tak jest ciekawy tytuł, nawiązujący do samego filmu.

AlexGolian

Zgadzam się w 99%, tylko mam jedną małą poprawkę - Christopher Robin to nie imię i nazwisko, tylko pierwsze i drugie imię chłopca ;)

AlexGolian

Dobra myśl. Może się okazać, że w kontekście filmu polski tytuł się sprawdzi.

użytkownik usunięty
AlexGolian

Gdyby zostawiliby oryginalny tytuł, brzmiałby u nas jak nazwa jakiegoś melodramatu

Connor7

Dla mnie, jako dawnej fanki Kubusia Puchatka, bardzo kojarzy się to właśnie z nim, bo Kubuś miał w zwyczaju mówić "Krzysiu? Gdzie jesteeś?" :) myślę, że tytuł po prostu nawiązuje do całości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones