Christopher Robin

1 godz. 44 min.
7,5 38 279
ocen
7,5 10 38279
17 530
chce zobaczyć
6,0 10
ocen krytyków
{"rate":6.0,"count":10}
{"type":"film","id":741890,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Christopher+Robin-2018-741890/tv","text":"W TV"}]}

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie! Gdy mały Krzyś dorósł i znalazł się na życiowym zakręcie, jego wierni towarzysze dzieciństwa - Kubuś, Prosiaczek, Kłapouchy i Tygrysek – wyruszają ze Stuwiekowego Lasu do Londynu, by przypomnieć mu magię dzieciństwa.

opis dystrybutora kino

Kubuś i przyjaciele wyruszają na nową przygodę. Chcą przypomnieć dorosłemu Krzysiowi, czym jest radość dzieciństwa oraz że "czasem z nicnierobienia rodzą się najlepsze cosie".

opis dystrybutora dvd

Christopher Robin (Ewan McGregor) dorósł i mieszka teraz w Londynie. Niestety mężczyzna znalazł się na życiowym zakręcie. Ciągle jednak może liczyć na wiernych towarzyszy z młodzieńczych lat. Kubuś, Prosiaczek, Kłapouchy i Tygrysek wyruszają ze Stumilowego Lasu do angielskiej stolicy, by przypomnieć przyjacielowi magię dzieciństwa. Pragną pomóc mu też odkryć na nowo radości życia rodzinnego i docenić proste przyjemności.

platforma vod

Fabuła filmu "Krzysiu, gdzie jesteś?" opowiada o Krzysztofie Robinie, który już dawno przestał być dzieckiem i prowadzi dorosłe życie ze wszystkimi towarzyszącymi mu problemami. Ma żonę i cudowną córeczkę, dla których robi wszystko, by zapewnić im jak najlepsze życie. Krzysztof spędza większość czasu w pracy, a jego myśli koncentrują się na materialnym dobrobycie rodziny. Już dawno przestał fantazjować i zupełnie zapomniał o przygodach, które przeżył w dzieciństwie ze swoimi przyjaciółmi: Kubusiem Puchatkiem, Prosiaczkiem, Kłapouchym, Tygryskiem i innymi. Ale przyjaciele z dzieciństwa nie zapomnieli o nim i teraz chcą pomóc swojemu Krzysiowi odzyskać utraconą radość i pełnię szczęścia!

platforma vod