PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683515}

Księga życia

Book of Life
7,6 30 963
oceny
7,6 10 1 30963
6,5 4
oceny krytyków
Księga życia
powrót do forum filmu Księga życia

Co za kpina, wreszcie wyszla jakas fajna bajka, a te głąby od dystrybucji dali premiere w PL na maj 2015. Jakis absurd, a potem sie barany dziwią, ze ludzie sciagaja filmy z neta. Ja jestem za ściąganiem, właśnie przez takie idiotyczne akcje.

funkadelic

Może to błąd po prostu? Chyba trochę dziwnie by było, jeżeli film o klimacie Halloweenowym będą puszczać na początku lata.

xkuaczeg

zwazywszy na fakt, ze niektore filmy potrafia nawet puszczac u nas po 2 latach do swiatowej premiery, to nie sadze zeby to byl błąd :)

funkadelic

Zawsze można spróbować obejrzeć w oryginale c:

funkadelic

Ja też wole iść do kina ale to jest jakaś kpina.

ocenił(a) film na 9
funkadelic

Walić polskiego dystrybutora.

Do tego czasu będą już wersje Blu Ray.

keeveek

no dlategom ja ejstem za pelnym sciaganiem filmow z neta :) God bless internet

funkadelic

nie zapomnij, że trzeba wszystko spartolić polskim dubbingiem...

jugi42

akurat w bajkach jest dobry

ocenił(a) film na 9
funkadelic

Nie zawsze jest dobry...

ocenił(a) film na 6
Damon4973

Ale BARDZO często.

ocenił(a) film na 9
nikolazd

Jeśli masz na myśli pełnometrażowe animacje to tak nawet zdarza się dobrze dobrany dubbing który czasem może pobić oryginał.Natomiast w serialach animowanych ostatnimi czasy robią na odwal się.

ocenił(a) film na 6
Damon4973

To racja. :/ Tylko animacje długometrażowe są na bardzo wysokim poziomie, ale pozostałe i tak są moim zdaniem niezłe.

funkadelic

Zatoka piratów > Polscy dystrybutorzy

funkadelic

a myślałam, że tylko mnie krew zalewa... Porażka dystrybutorów niesamowita. Jedno jest pewne na pewno nie będę tyle czekać na tą produkcję, tylko dlatego, że ktoś albo miał inne plany budżetowe, albo za wszelką cenę chce wepchać dubbing w ojczystym języku, obyłoby się i bez tego. I zgadzam się, dubbing w bajkach nie zawsze jest dobry...

Szkoda tylko, że nie mogłam tą produkcją uwieńczyć halloweenowego wieczoru

ocenił(a) film na 10
funkadelic

tak jest nie tylko w Polsce :v w USA tez nie raz niektore filmy wchodza do kina po kilku miesiacach latach albo w ogole

funkadelic

Już jest Bluray Rip w internetach :) z napisami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones