Film

Book of Love

1990 1 godz. 22 min.
6,8 40
ocen
6,8 10 1 40
55
chce zobaczyć
{"id":"151954","linkUrl":"/film/Ksi%C4%99ga+mi%C5%82o%C5%9Bci-1990-151954","alt":"Księga miłości","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/19/54/151954/7792003.2.jpg"}
John, uczeń lokalnego liceum, chce podbić serce pięknej dziewczyny, która na jego nieszczęście chodzi z największym osiłkiem w szkole.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Przyjaciel przekazuje Jackowi (Michael McKean) pozdrowienia od byłej dziewczyny. Mężczyzna wraca pamięcią do czasu młodości, która przypadła na lata 50. XX wieku. Jack (Chris Young) kończy naukę w szkole średniej. Chłopak jest zakochany w Lily (Josie Bissett) i robi wszystko, aby zdobyć jej względy. Jednak Jack nie dostrzega, że tuż obok niego znajduje się osoba, która poza nim nie widzi świata.

boxoffice
$1 382 259 w USA
na podstawie
William Kotzwinkle "Jack in the Box" (powieść)
studio
New Line Cinema
inne tytuły
W jednej ze scen widzimy plakat do filmu "Na wschód od Edenu" z Jamesem Deanem. Główny bohater ma na sobie strój, jaki nosił nie w tym, lecz późniejszym filmie, tj. "Buntownik bez powodu".
Film nakręcono w Glendale, Los Angeles i w Santa Monica (Kalifornia, USA).
W swojej książce, "Jack In The Box", autor opisuje losy Jacka Twillera od podstawówki do szkoły średniej. W filmie jednak Jack Twiller ma młodszego brata, który przeżywa jego książkowe przygody.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Film poszukiwany!

  vagatrotter

  Witam, poszukuję tego filmu od dobrych dwóch lat. Widziałem go kiedyś, jakieś 10 lat temu albo i więcej. Jakby ktoś miał to proszę o kontakt :)

 • Na vhs był wydany przez firmę Imperial.

  • Jest na youtube.

   Bruce_Lee ocenił(a) film na 7

   Fajny film, choć trochę się zawiodłem. Niezła ale przykrótka historia z śmiesznymi scenkami. Dużo dobrej muzy z lat 50. Fajny ale bardziej polecam 'Figiel' z 1985.

   • Film

    wycierek ocenił(a) film na 10

    Witam! Ma ktoś ten film? Z góry dziękuję.

    • Film podobny do Amierican Pie

     użytkownik usunięty ocenił(a) film na 10

     Film zakrawa na American Pie w starym stylu. Na pewno nie oglądnęłabym go po raz drugi. Jednym słowem nic specjalnego

     Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.