PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775970}

Kształt wody

The Shape of Water
6,4 129 397
ocen
6,4 10 1 129397
6,4 45
ocen krytyków
Kształt wody
powrót do forum filmu Kształt wody

Czy ja właśnie obejrzałem film o stosunku kobiety z rybą?

MatW321

Nie, nie obrzydzila nawet w polowie tak jak ten film, a nawet same widzenie go na Oskarach, albo czytanie teraz o nim. Do tego on caly byl obrzydliwy i na tym skupiala sie fabula, a Gra o Tron jest na tyle ciekawa ze mozna te sceny przezyc i przynajmniej nie zawiera jednoczesnie zoofili i znecania sie nad zwierzetami, a na to jestem najbardziej wyczulona.

MatW321

MatW321 - to jest film dla ćwoków Twojego pokroju. Zacznij lepiej od lektury słownika ortograficznego, to na pewno lepiej na tym wyjdziesz :-)

MatW321

Sam jesteś ograniczony. I to nie tylko mentalnie.

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 1
Dudson

Co zjadł kota. Tak film dla mnie był niesmaczny i postacie wszystkie poza graną przez Panią Octavia Spencer były dla mnie denerwujące. Może jest za głupia na ten film. Ale mi się nie podobał szalenie.

CukierekOlunia

Coo? Ciesze sie ze nie ogladalam do tego momentu, fu.

ocenił(a) film na 1
loIita

Zjadł tylko głowę nie zdążył całość zjeść, bo ludzie przeszkodzili...

Dudson

Jeżeli dla Ciebie historia samotności, szukania miłości i akceptacji jest brakiem treści... Seksu z rybą nie zanotowałem, jedynie z kobiety ze skrzelami z bogiem w postaci humanoidalnej istoty z łuskami i skrzelami.

ocenił(a) film na 1
szmyrgiel

Ryba - Bóg jakiś tam - dla mnie potwór jak zwał tak zwał każdy wie o kogo chodzi.
Wszystkie te przesłania można było w sposób bardziej delikatny ukazać a nie np. masturbacje kobiety w wannie w dwa razy. Albo właśnie sex z tym Bogiem jak to nazwałaś, albo zjedzenie kota i jakoś mało miał konsekwencji tego czynu bo jasne niby było wspomniane, że to jednak potwór i to nie fajne ale szybko przebaczono i już było super mało wątpliwości . To tylko ja bym rozpaczała po kocie. Fajnie, że Ci się podobał. Dla mnie był nieprzyjemny. I rozumiem krytykę, ale też rozumiem zachwyt. Tak bywa

CukierekOlunia

a to nie jest rybogłowy z hellboya ?

szmyrgiel

Seksu z rybą nie zanotowałeś bo pewnie codziennie go odbywasz w swojej wannie. O ile taką oczywiście posiadasz.

Dudson

Kolejny debil, który szuka wszędzie polityki.

Dudson

Dudson - no niestety nie tylko Ty to obejrzałeś :-(

ocenił(a) film na 10
Dudson

Film jest cały przepełniony treścią, treścią Biblijną.
http://www.filmweb.pl/film/Kszta%C5%82t+wody-2017-775970/discussion/A+co+je%C5%9 Bli+autor+mia%C5%82+inne+spojrzenie,2983871

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
Dudson

Trudno sie nie zgodzić.

użytkownik usunięty
Dudson

No wiesz,wstydziłyś się tak spojlerować :)

ocenił(a) film na 2
Dudson

A Oskara to chyba dali, bo nie mają tam w Ameryce takiego kanału w telewizji jak Puls. Jedyne wytłumaczenie dla ochów i achów nad tym filmem jest takie, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

ocenił(a) film na 8
Dudson

Jeżeli jesteś prostym człowiekiem to mogłeś tak odebrać ten film.

ocenił(a) film na 6
Dudson

jeśli to była ryba to delfin jest ptakiem

ocenił(a) film na 9
Dudson

opisanie tego filmu jako "stosunek kobiety z rybą" to troche tak jak powiedzenie że 3 bilbordy za ebbing to film o wyrzucaniu ludzi przez okno

ocenił(a) film na 8
Dudson

Obejrzales baśń . Mowi Ci cos to słowo ?

ocenił(a) film na 7
Dudson

W tym filmie nie było widać żadnego stosunku za to opisywał wiele innych zjawisk na ten przykład dobroci, okrucieństwa, współczucia, przyjaźni, lojalności, samotności, miłości.
UWAGA SPOILER: Poza tym Liza chyba nie do końca była kobietą. Te "blizny" na szyi w końcu okazały się swego rodzaju skrzelami.

ocenił(a) film na 3
Dudson

Dno i wodorosty.

ocenił(a) film na 8
Dudson

Po pierwsze: nie z rybą, tylko z człowiekiem mającym pewne cechy ryby (plus cechy boskie). Po drugie: nie rozumiem, czemu akurat tzw. "stosunku z rybą" ludzie się tak uczepili, skoro była to najłagodniejsza scena erotyczna w filmie. Po trzecie: w pewnym momencie (dość wcześnie, więc chyba nie będzie to SPOJLER) zasugerowano, że Elisa w rzeczywistości jest tajemniczą istotą wodną. Uprawiałaby więc seks z osobnikiem swojego gatunku - a więc wszystko "po Bożemu".

ocenił(a) film na 5
Dudson

I to jest właśnie treść.
Uboga może, nędzna, płaska, ale treść.
Mieszasz porządki.

ocenił(a) film na 4
Dudson

Takie początki, male kroczki, wiotkie i mgliste sygnałki do pójścia "dalej z duchem postępu i tolerancji", tolerancji zoofili

ocenił(a) film na 10
Dudson

A czy ja właśnie ujrzałem dowód na to, że krążkopławy mają konta w tym serwisie? Odpowiedź jest ta sama :)

ocenił(a) film na 8
Dudson

dales 3 wstyd za aktorstwo i muzyke minimum 6

ocenił(a) film na 8
Dudson

WTF?

ocenił(a) film na 8
Dudson

Każdy widzi, to co chce. Smutne, że tylko to wyniosłeś z filmu.

ocenił(a) film na 8
Dudson

Jakbys chcial wiedziec jest to film basniowy...

ocenił(a) film na 6
Dudson

I tak powstała Arielka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones