PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 56 022
oceny
7,2 10 1 56022
6,7 10
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

Jak dla mnie...

ocenił(a) film na 9

to musi być wątek z tygryską i po :> czekam na to od dwójki :P

rewolwer12

Jesteś na mojej liście "Osób które są mocarne i pandastyczne". xd Jestem wielką fanką TiPo! Przyjmij mn do znaj to ci powysyłam linki do fajnych TiPo opowiadan. :D

ocenił(a) film na 9
olam1999

cieszę się że nie jestem jedyny :P a już myślałem że skoro jestem facetem to jestem dziwny bo odkąd zobaczyłem scenę w KFP 2 to nom nagle zacząłem być ich fanem i chcę żeby by;i razem w KFP 3 :P a co do opowiadań to już czytałem ale po english :Pwitam w dolinie spokoju :P a co sądzisz o tym ich przytuleniu ? :>

ocenił(a) film na 9
rewolwer12

ja myślę jednak że

ocenił(a) film na 9
rewolwer12

Tai Lung powróci bo nie było sceny w której go zabija było tylko wielkie BUM na bank wróci i będzie się chciał zemścić na Po .

rewolwer12

Są opki w których wraca i staje się dobry. :> A o przytulaniu sądzę tylko jedno: "To jest takie słodkie że zajmuje moje wszystkie 3 tapety w fonie". < 333 xD I kilka razy dziennie biorę fona, przesuwam tapety i mówię "TiPo, TiPo, TiPo. TiPo, TiPo, TiPo." xD
Aha, przyłączasz się do ruchu oporu przeciwko antyfanom TiPo? xD

ocenił(a) film na 9
olam1999

:D ciekawe no bo dreamworks madagaskar 3 robili 2 lata a KFP póki co co trzy no to chyba będzie w 2014 nom :D

olam1999

Czyli mnie?

olam1999

Raczej tłumienia rewolucji.Już przejeliście rządy.

dawidking2

O jak miło! :D Nawet nie wiedziałam a jestem generałem w wojsku! xd

ocenił(a) film na 9
rewolwer12

co kolwiek to znaczy no tak :D z cala pewnoscia sie przylaczam :p to ze tygrysica jest twarda to nie znaczy ze nie moze poznac co to jest milosc...porownaj Ti z KFP 1 a z KFP 2 w jedynce to sie zachowywala jakby miala wszystkich w .... nie powiem w czym bo to slowo nie jest mocarne xd w KFP 2 dzieki Po ona zaczela sie usmiechac itd. ale z tygryska jet identiko jak przyslowie Oogwaya: ,, Wczoraj to juz historia , jutro to tajemnica ale dzisiaj to jest dar , a dary sa po to zeby sie nimi cieszyc "

ocenił(a) film na 9
rewolwer12

no to z bani po kolei... ,,Wczoraj to juz historia " znaczy co do Ti ze byla zgorzkniala i jedyne na co jej zalezalo to Kung Fu ,, Jutro to tajemnica" to znaczy ukryte w niej uczucie....milosc.zakochala sie w pandzie tak mysle gdyz za kazdym razem kiedy Po mial klopoty ona byla pierwsza do pomocy jak Lord Shen wystrzelil w niego pocisk i wtedy ona : ,, NIEEE!!!!" zwykli przyjaciele tak nie robia a pozatym wtedy jak malpa powiedziala ze ,, Po chcialby zebysmy byli twardzi... jak stal! prawda tygrysko?"

rewolwer12

Bo bez porównania jest przy niej reszta to,za przeproszeniem,trzęsidupy.

ocenił(a) film na 9
rewolwer12

jej smuutna mina mowila sama za siebie cos w stylu zawiodlam, albo kochalam go, nawet Angelina Jolie chce zeby byli razem.aha co do przyslowia... ,,Dzisiaj to dar losu" znaczy ze to cud ze Ti sie zmienila i oby tak dalej... (o my god i'm starting talking like master shifu...)

rewolwer12

Ale żeś się rozpisał. xD TiPo momenty są boskie. xd I ja też słyszałam że Angelina chce żeby oni byli razem tylko nie mogłam znaleźc potwierdzenia. Może znasz jakąś stronkę z wywiadem czy coś. xD

olam1999

PS: Nadawał byś się na mistrza Shifu.

olam1999

Mam! Powiedziała:
“Jack and I don’t know. We might get married in another sequel. We might have little tiger panda babies. I am up for wherever the story goes.”
Czyli w niedokładnym tłumaczeniu:
"Jack i ja nie wiem. Możemy wziąć ślub w innym sequel. Możemy mieć małe dzieci panda tygrysa. Ja jestem na miarę historia idzie. "

ocenił(a) film na 9
olam1999

jednym słowem: Kung Fu Banda: sekrety zmieniania pieluchy LOL ale fajnie oby tak było :P oni nie wiedzą no ale jakchcą to napewno jakoś się tam dogadają :Dale martwi mnie tekst w stylu ,, we might get married in another sequel" ale w którym? pytanie za sto punktów....

rewolwer12

BłagamwKFP3błagamwKFP3błagamwKFP3. xD

rewolwer12

Dzieci na pewno mieć ni będą.

ocenił(a) film na 9
rewolwer12

Mimo wszystko nie zadam zaplaty za ma mocarnosc....ani za moja przystojnosc x.d a co do tej strony no to wiesz ja mam orginalne obie KFP i w dodatkach bylo Poznaj obsade w 2 albo ogladnac film z kom. tworcow i juz wiadomo...P.S gdzie mozna sciagnac secrets of the masters pl ? THX za pomoc

rewolwer12

Ściągnąc to nie wiem. I nawet jeszcze nie ma po polsku. Ale wiem gdzie można obejrzec online z napisami.

ocenił(a) film na 9
olam1999

też bym chciał żebu było w trojce :D masz na poprawę humoru jeśli wiesz co to jest Gangnam Style! :D http://www.youtube.com/watch?v=1Nv6C25XYps LOl :P no a gdzie można objerzeć?

rewolwer12

Na playtube . :P

olam1999

Na plej tube, tube, tube! xD

ocenił(a) film na 9
olam1999

obejrzałem i muszę powiedzieć że fajne :D ach.......... ciekawe czy TiPo będą razem ale w sumie gdyby mieli nie być to dlaczego były by te wstawki z tuleniem itd.

rewolwer12

No właśnie! < 333

ocenił(a) film na 9
olam1999

aha a na jakiej stronie znalazłaś ten wywiad?

rewolwer12

A bo ja wiem. xd

ocenił(a) film na 9
olam1999

trolololol ;p okej sam znalażlem :P P.S Brzmisz jak mistrz Oogway x.d proponuje ciągnąć ten temat do samej premiery filmu będzie zabawnie ( 2 lata pózniej) Temat: ( 1800 postów) lol ;p

rewolwer12

Miał byc taki efekt z tym "A bo ja wiem.". xD Za dwa lata to będzie z 3000 postów. xD

ocenił(a) film na 9
olam1999

zobaczymy x.d będzie mocarnie lol proponuje opisywać ulubione odcinki KFP LOA mój ulub. to Reakcja Łańcuchowa .;p

rewolwer12

Mój też.

ocenił(a) film na 9
dawidking2

hmmm...czyli to znaczy że jest nas dwóch xD

rewolwer12

Teraz jest nas już trójka! xD

olam1999

I super.

dawidking2

Czworo nas jest, żołnierze!

rewolwer12

Mój też. < 333 Lubię też Kung Fu Day Care, bo Ti się tam tak słodko uśmiecha. < 333

olam1999

PS: Moja pandapsióła szukała TiPo, "zabłądziła" na youtubie i znalazła to: http://www.youtube.com/watch?v=ypv6y_GbQ28&feature=related
Przez nią się uzależniłam! D: I to od takiej piosenki. :( xD

olam1999

Uf! Jakos udało mi się to wyłączyc. Aha znalazłam swietny kawałaek ( < 333 ) : http://www.youtube.com/watch?v=8ZQ2tvqLgok

ocenił(a) film na 9
olam1999

aha a golądałaś odcinek w którym Po miał romans z inną?

ocenił(a) film na 9
olam1999

lol fajny kawałek :D ciekawe jak sądzisz czy będzie Po i tygryska czy Po i Song z jednego z odcinków KFP:LOA?

rewolwer12

Z moją pandapsiółą prowadzimy klub "Zabic Song!" więc chyba wiem co to za odcinek. xd Opowiadałam komuś już o tym ale opowiem jeszcze raz:
Mojej pandapsióle Julicie śniło się TiPo i w tym snie nagle przyszła Song. I mama Julity ją obudziła i tak do niej: Julusiu? Co ty się przez sen darłaś "Zabic Song"?
I tak oto powstał nasz klub.
PS: To byłoby dziwne jakbym nie oglądała wszystkich odcików KFP:LOA. Oghlądałam już Kung Fu Day Care (mało osób to oglądało) i Royal Pain (mega mało osób to oglądało). :P

olam1999

Hmm... Są jeszcze wolne miejsca w tym klubie? Argumenty za wstąpieniem - katana i spory zapas nienawiści do Song ;D

marina1318

Miejc nigdy nie zabraknie. Witamy w klubie. xD

ocenił(a) film na 9
olam1999

hmm...trololol? :P nie no a tak na serio no to prawda ale może Ti szybciej wyzna Po swoje uczucia niż Song :D

rewolwer12

Song niech pada! Bo i tak nie będzie jej w filmie! A ti to druga główna postac. :P

ocenił(a) film na 9
olam1999

oby...bo nie wiadomo jednak co zrobią twórcy Po może też mieć romans z Pandą i wątkeim będzie zazdrość tygrysicy ale mam nadzije że tak nie będzie -_-

rewolwer12

Albo w ogóle nie będzie TiPo! Szykuje moje gacie z jogurtem i dzwonie po moją pandapsiółę Julitę żeby wzięła swoją skarpetę z masłem. xD

ocenił(a) film na 9
olam1999

trololol :D ale na sto procent będą razem mój błąd bo zapomniałem że KFP:LOA to tylko poboczne historie które nie mają nic wsolnego z filmem :D Bo tak patrzeć Pingwiny z Madagaskaru niby miały się dziać w ZOO ale tak naprawdę mieli być w MOnte Carlo na miesiącu miodowym z tą lalką Skippera i w trójce to nawet Juliana z nimi nie byłoa powinienen bo był w serialu z nimi w tym Zoo -_- Morał? Seriale to poboczne historie żeby złapać oglądallność ale nie powiem że głupie :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones