PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694076}

Kwiaty na poddaszu

Flowers in the Attic
6,3 11 602
oceny
6,3 10 1 11602
Kwiaty na poddaszu
powrót do forum filmu Kwiaty na poddaszu

średniak

ocenił(a) film na 7

Aktorka grająca "mamusię" dzieciaków nie miała tego obłedu w oczach,jak ja czekałam aż zawiśnie....i trochę niepotrzebny wątek kazirodczy.

ladygump

Nie widziałem tego filmu, lecz w książce ten wątek się znajdował i był on niejako potrzebny(nie wiem jak pasuje do filmu, np. pierwsza ekranizacja pozbyła się tego i nie zaszkodziło jej).

ocenił(a) film na 7
antoni_o

Sorry,ja wiem że taki w.Wątek się pojawia w książce.W poprzedniej wersji doskonale ukazano sytuację w której samotne,dorastające dzieci zaczynają odczuwać zainteresowanie płcią przeciwną,w nowej natomiast posunięto się moim zdaniem trochę za daleko,można rzec że jestem trochę zniesmaczona.

ocenił(a) film na 4
ladygump

Obejrzałem i bez zaskoczenie jest dużo gorszy od poprzednika. Nie mówiąc nawet o przyrównywaniu do książki.
Szkoda czasu i marnowania dobrej historii.

Szczerze mówiąc krótka reklama w przerwie zrobiła lepsze wrażenie niż cały film.

ladygump

a wystarczyło przeczytać książkę.

ladygump

Czytałam dalsze Ich losy i ten wątek kazirodczy towarzyszy im przez całe życie pomimo tego że Cathy miała innych mężczyzn Christopher był z Nią do końca. On nigdy nie miał nikogo poza Nią.Więc jakby nie patrzeć to jest druga najważniejsza część opowieści.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones