PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725820}

LEGO® BATMAN: FILM

The Lego Batman Movie
7,3 39 617
ocen
7,3 10 1 39617
7,2 25
ocen krytyków
LEGO® BATMAN: FILM
powrót do forum filmu LEGO® BATMAN: FILM

Skoro ma być to w pewnym sensie kontynuacja LEGO Przygody, to czy pojawią się w tym filmie takie postacie jak: Emmet, Żyleta, Duch Witruwiusza itp.? Jak wy przypuszczacie?

Wątpię. Co najwyżej pojawi się retrospekcja albo jakieś zdjęcie. Albo scena po napisach

użytkownik usunięty
LordVader345

Ale, żeby było jasne. Nie będzie to Batman z LEGO ligi sprawiedliwości, tylko ten z LEGO Przygody, tak?

tak

użytkownik usunięty
LordVader345

No to super :D

w tym filmie batman to będzie taki dorosły dzieciak. Będzie fajnie ;)


ale batman z ligi sprawiedliwości też jest ok

użytkownik usunięty
LordVader345

No wiem, ale tamte filmy były takie dziecinne, a Przygoda wlasciwie byla dla wszystkich. Był to chyba glowny powod dlaczego polubilem LEGO, a wlasciwie byl to pierwszy film LEGO jaki pokochalem :) Szczegolnie spodobali mi sie Emmet i Batman dlatego oczekuję konkretnie tego Batmana w tym filmie.

rozumiem cię

a widziałeś lego batman moc superbohaterów dc?

też dobry film :)

użytkownik usunięty
LordVader345

No tak, widziałem. Mógł być.
Wczoraj byłem w kinie na "Batman v Superman" i przed seansem pokazany zostal trailer LEGO Batmana. Był bardzo zabawny i uwzglednione zostały w nim wszystkie dotychczas powstałe filmy o Batmanie, a wszystko w komediowy sposób :) polecam zobaczyć.

Widziałem w trailery. Są ekstra ;)

A w jakim kinie byłeś?
Ja idę do Lublin Plaza i oby puścili trailer Lego Batmana bo chcę zachęcić znajomych na film

użytkownik usunięty
LordVader345

Też w Lublin Plaza :)

Naprawdę?! Wow :-D

A można było dostać plakat?

I jakie jeszcze były?

użytkownik usunięty
LordVader345

Z tego co wiem raczej plakatów nie było (wg mnie jak juz to tylko w Warszawie), a to "I jakie jeszcze były" to do czego się odnosi?

Trailerów.

użytkownik usunięty
LordVader345

Aaa... No były. Np. Legionu Samobójców, 50 twarzy Blacka... Ale takich ciekawszych raczej nie...

Przynajmniej Legion i Lego(zauwazyłeś podobieństwo) byli... A były jeszcze jakieś?

Aha, i czy muzyka była podobna do tego z Man of Steel?

użytkownik usunięty
LordVader345

Nwm czy moge Ci powiedziec, bo raczej nie zwrocilem na nia uwagi w prequelu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones