PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537050}

LEGO® PRZYGODA

The Lego Movie
7,2 59 886
ocen
7,2 10 1 59886
7,2 24
oceny krytyków
LEGO® PRZYGODA
powrót do forum filmu LEGO® PRZYGODA

8.5/10

ocenił(a) film na 8

Film jest MEGA... bardzo podobał mi się humor... łatwy ale nie banalny... historia również świetna i wciągająca... do tego jaka prawdziwa... pouczająca dla nas wszystkich... ale i nawet jeżeli chodzi o samą płaszczyznę zabawy klockami... no kurczę... polać temu kto to wymyślił... Bawiłem się wspaniale... Gorąco polecam.

ocenił(a) film na 8
reptile2006

Dodam tylko, że oglądałem z napisami... podobno z dubbingiem lepszy... chociaż nie do końca jestem przekonany... obejrzę zobaczę.

ocenił(a) film na 8
reptile2006

Ja akurat oglądałem wersję oryginalną, angielską bez napisów. Humor w filmie jest dla ludzi o specyficznym humorze, dlatego mi się bardzo podobał. Nigdy wersja dubbingowana nie przebije oryginału. Aktorzy z oryginału chociaż się wczuwają w te role a w Polsce wygląda to tak jakby czytali oni te dialogi bez głębszego sensu.

reptile2006

Zgadzam się. To jest jedna z najlepszych animacji jakie w życiu widziałem. Strona wizualna filmu robi gigantyczne wrażenie. Historia i pointa również bardzo przyjemne.

reptile2006

Dla mnie oprócz świetnej strony wizualnej tego filmu, ważny był też jego przekaz. Pod płaszczykiem lekkiej parodii Matrixa, twórcy ukryli krytykę ogólnego konsumpcjonizmu, konformizmu oraz snobizmu ( poproszę kawę. 38$. OOO. Super! ) Zawsze jak patrzę teraz na ludzi z kubkami Starbucks czy Coffe Heaven, przypomina mi się ta scenka. Przekaz dla dzieci, żeby korzystały ze swej wyobraźni też jest genialny... Film idealnie parodiuje dzisiejszy wielkomiejski świat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones