PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537050}

LEGO® PRZYGODA

The Lego Movie
7,2 59 886
ocen
7,2 10 1 59886
7,2 24
oceny krytyków
LEGO® PRZYGODA
powrót do forum filmu LEGO® PRZYGODA

Skończyły się pomysły na nowe konstrukcje, nie wiem może jestem nie na czasie ale myślę że w
dobie gier komputerowych Lego przeżywa poważny kryzys i jak mówię konstruktorzy nie mają
świeżych pomysłów na nowe konstrukcje zarówno Lego System jak i Technik. Może ten film
odświeży nieco ten zakurzony biznes związany z Lego.

ocenił(a) film na 7
nudecroft

Z tego co się orientuję LEGO ma się wbrew pozorom bardzo dobrze - nie tylko jako sama marka poprzez np. gry komputerowe (szczególnie te nowe pozycje, które znów są bardzo popularne), ale również i jak najbardziej same klocki. Takie mnie słuchy przynajmniej dobiegają, także myślę, że jest dobrze. ;)

ocenił(a) film na 7
Voytash89

I ja także! ;D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
hemoroiderus_pierwszy

Powiedziało "coś", nie mające odwagi wrzucić własnego zdjęcia. You've made my day. :)

Voytash89

Buahahahha.
To nie fejsbuk do wrzucania swoich zdęć xDD

ocenił(a) film na 7
hemoroiderus_pierwszy

O, witamy w internetach! Mamy tutaj nie tylko Facebooka, ale i miliard innych stron społecznych, na których funkcjonuje zwyczaj wrzucania swoich zdjęć.
Ale grunt, że sprawiło ci to radość - a radości dziecku nie odbiorę. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
hemoroiderus_pierwszy

Bo mają kompleksy tak jak ty i boją się bycia wyśmianym przez nic nieznaczące trolle zaśmiecające tematy. Ach, maluczcy, śmieszni ludzie. :)

Voytash89

Nie boję się, wstawiam swoją mordę na yt i większość moich znajomych tutaj o tym wie.

ocenił(a) film na 7
hemoroiderus_pierwszy

No to tam możesz sobie do woli komentować facjaty innych użytkowników. Gdy robisz to, nie pokazując własnej, narażasz się na skrajną śmieszność. Zresztą, moje zdanie tu nie ma znaczenia, a raczej myśl każdego innego użytkownika, który zobaczy ten twój śmieszny i marnie prowokacyjny komentarz "z dupy". Albo moderator.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
hemoroiderus_pierwszy

*Twój avatar, sorry za błąd xD

ocenił(a) film na 7
hemoroiderus_pierwszy

Wybacz, ale ja akurat nie podzielam twojej orientacji seksualnej, także siłą rzeczy twoja opinia na temat mojej twarzy obchodzi mnie tyle ile zeszłoroczny śnieg. Paniom się podobam, panom nie muszę. ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
nudecroft

Dla mnie wręcz odwrotnie! Nie skończyły się pomysły, jest ich tyle do zrealizowania!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones