PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537050}

LEGO® PRZYGODA

The Lego Movie
7,2 59 886
ocen
7,2 10 1 59886
7,2 24
oceny krytyków
LEGO® PRZYGODA
powrót do forum filmu LEGO® PRZYGODA

... którzy ocenili ten film poniżej 7. Co takiego złego jest w tym filmie ? Nie chodzi już o lego , tylko o inteligentny humor (koty z imionami znanych morderców , nawiązania do "Swenty Todda") piękną animację i inteligentny zwrot akcji :wszystko było wymysłem dziecka którego ojciec przechodzi kryzys wieku średniego . Podajcie przykłady . Ja spodziewałem się katastrofy a wychodzi genialny film . Powinien dostać chociaż nominacje do Oskara*. Przynajmniej serwis Rotten Tomatoes usznowal2 ten film dając mu drugie miejsce na lisce najlepszych filmow 2014 roku
przypisy
1 nie ogladaem Jak wztresowac smoka 2.
2 klawiatura mi się zawiesila wiec sorry za literowke .

gobo33

Ja też nie rozumiem. To 2 najlepsza animacja z roku 2014. Pobiła ich Wielka Szóstka.

gobo33

Dokładnie, w swojej kategorii film jest piękny. Fajnie jest wytłumaczone, dlaczego Batman tam jest :) Wszystko to kreacja dzieciaka, który ładnie pokazuje, jaką wyobraźnią powinny się kierować dzisiejsze małolaty. Buduję tu sobie swój własny świat, gdzie wszystko może się zdarzyć, z bohaterami, których bezgranicznie używam. Zwykły budowlaniec integruje się z moimi ulubieńcami z komiksów. Nie trzeba się dopatrywać jakiejś większej logiki. Będąc dzieckiem właśnie tak się bawiłem, wymyślałem swoje scenariusze. Podaczas zwykłej zabawy ludzikami nagle przybywał Superman, który albo ratował samochód wynosząc go na plecach, albo PO PROSTU tam był BEZ POWODU, bo chciałem, żeby tam był. Teraz wyobraźcie sobie taki film aktorski, gdzie Batman zabiera Hanowi Solo hipernapęd. Jest bez sensu. A tu moja własna kreacja nie ma granic. Wszysto jeste możliwe. Wiadomo, reklama firmy, komercja itp. Ale przynajmniej jest tu wszystko bardzo ładnie pokazane. Dla mnie w swojej kategorii animacja roku. P.S. Jak kumpel porównał Minecrafta do LEGO jako grę - "No ale grafika w MC to są klocki, ale w LEGO to też są klocki"... Myślałem, że go strzelę w ryj :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones