PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767889}

Lament

Gok-seong
6,9 19 342
oceny
6,9 10 1 19342
7,5 23
oceny krytyków
Lament
powrót do forum filmu Lament

Moja opinia

użytkownik usunięty

Czym jest ten film? Czy to horror? A może thriller? Czy jednak dramat? Według mnie film zawiera w sobie wszystkie te gatunki i spaja je idealnie w jedną całość, w efekcie tego otrzymujemy mroczny, trzymający w napięciu, krwawy i potrafiący momentami przyprawić o łzy, film.

Chyba przez to że nie do końca jestem zapoznany z kulturom Koreańską to momentami nie rozumiem niektórych zachowań. Szczególnie nie wiem czemu policja jest taka niezdarna, ale to jeszcze da się przeboleć.

Film cały czas nas zaskakuje, kiedy myślimy że zbliżamy się do końca seansu okazuje się że to dopiero połowa. Po obejrzeniu filmu nadal nie wiemy wszystkiego, pozostaje wiele miejsca na domysły i własną interpretacje tego co właśnie zobaczyliśmy.

No i nie napisałem chyba o najważniejszym, co czynie ten film takim dobrym, czyli o klimacie. Praca kamery, deszcz, muzyka, to wszystko razem tworzy klimat horroru i napięcia.

Polecam cieplutko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones