PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767889}

Lament

Gok-seong
6,9 19 333
oceny
6,9 10 1 19333
7,5 23
oceny krytyków
Lament
powrót do forum filmu Lament

Podobne filmy

ocenił(a) film na 7

jakies propozycje.film na mnie zrobil pozytywne wrazenie

ocenił(a) film na 8
pyra87

Zdecydowanie Zagadka zbrodni, Geomi Sup aka Spider Forest i W Pogoni.

Wszystkie dostępne z pl napisami czy nawet lektorem.

ocenił(a) film na 9
hyazinth11

Zagadka zbrodni rewelacja ale już spider forest niekoniecznie, do mnie nie przemówił i wynudziłem sie strasznie.
Polecam: genialny I Saw the Devil i mniej znany ale klimatem właśnie bardzo zbliżony do Lamentu, japoński Rinjin 13-gô.

ocenił(a) film na 8
pyra87

Opowieść o dwóch siostrach (2003)

ocenił(a) film na 8
laxman

Przepraszam najmocniej ale ten film jest zupełnie nie podobny do Lamentu.

ocenił(a) film na 8
ZGR

Mówisz? E tam, w szerszej perspektywie ujdzie...
Wyżej wymieniono już te 2,3 najbardziej podobne, więc po prostu dorzuciłem coś, co jest koreańską grozą wymagającą rozkminy. Widzę różnice, ale myślę, że autorowi podejdzie.

ocenił(a) film na 8
laxman

Chciałem tylko sprecyzować aby nikt się nie nadział na zupełnie inny horror :)

ocenił(a) film na 8
ZGR

Zostajemy przy swoim. Może jeszcze ktoś przyjdzie i to rozsądzi, póki co impas:)

laxman

Chciałeś coś dodać to dodałeś co znałeś i tyle ... ten film całkiem coś innego

ocenił(a) film na 6
pyra87

The Priests 2015

ocenił(a) film na 7
pyra87

Coś w podobnej tematyce. Wklejam oryginalne tytuły bo tak najłatwiej wyszukać. Enjoy ;)
Salinui chueok, U-neun nam-ja, Moo-deom-kka-ji gan-da, Dalkomhan Insaeng, A-jeo-ssi, Akmareul Boatda.

ocenił(a) film na 9
pyra87

Ja dorzucę trzy tytuły o których nikt wcześniej nie pisał a które są równie dobre, mroczne i mocne co "Lament". "Kim-bok-nam Sal-in-sa-eui Jeon-mal", "Jigureul jikyeora!" i "Hyeol-ui nu", polecam bo to naprawde świetne koreańskie kino!

pyra87

Czy ktoś jest w stanie rzucić tytułem koreańskiego/japońskiego/chińskiego filmu który jest mocno związany z obrzędami, szamanami, kultem, duchami itd. Filmy gdzie odprawianie są jakieś rytuały, występuje warstwa spirytystyczna?

ocenił(a) film na 4
Booolek

Noroi

ocenił(a) film na 7
Booolek

Gidam, tam też się trochę czarów wyrabia. Ale nie będę spoilerować, pokręcony film :)

ocenił(a) film na 9
Booolek

Również polecam Noroi - niesamowity film :) Odradzam tylko wtedy, gdy ktoś nie może znieść formy paradokumentu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones