PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31091}

Legalna blondynka

Legally Blonde
6,1 208 729
ocen
6,1 10 1 208729
5,9 19
ocen krytyków
Legalna blondynka
powrót do forum filmu Legalna blondynka

Idiotyczny film o idiotce i tylko dla idiotów. Sorry - dla idiotek.

ocenił(a) film na 1
Lord_Sith

True. True. True.True. True. True.True. True. True.

guller

Radzę uważać na to co mówisz, mi juz się oberwało...
Zemsta fanek jest okrutna...;)

ocenił(a) film na 10
miss_Bolt

Oglądałem dziś z mamą ;-) Pieprzycie głupoty. Film nie jest zły, a jak się nie trudno domyśleć, na początku myślałem, że to będzie najdurniejszy film mojego życia, a tu takie miłe, pozytywne zaskoczenie. Tak samo jak z Bridget Jones - myślałem, że to kicha do kwadratu, ale widocznie nie taki diabeł straszny jak go malują. Taki rodzaj filmu. Lubię go choćby za to, że miło się oglądało z mamą. Chyba nie muszę mówić, że filmów z mamą raczej nie oglądam ;-) Krytykanci niech sobie w tym przypadku ostro dadzą na luz. Tego filmu po prostu nie warto krytykować - uwierzcie ;-) Cholera, użyłem za dużo razy słowo "film" Zmęczony coś dziś jestem chyba.

Hando_4

Seth, musze ci cos wyznac... czulam, ze na tej stronce trafie chociaz na jedneo kretyna... jezeli nie podoba ci sie film, nikt nie kaze ci go ogladac... ja tez mam zastrzezeni do niektorych filmow, ktore ogladalam... niepodobaly mi sie, ok... mam prawo... ale nie wlaze na stronki tych filmow i nie obrazam ludzi, ktorym ten film sie podoba... pozdrawiam normalnych fanow Elle Woods:P pa

Daggulka_Preity

Daggulka, to jest forum i każdy ma prawo do wyrażenie swojej opinii, a nie tylko fani tego filmu. Jako, że obejrzałem - daje mi to prawo do skomentowania.

Lord_Sith

musze przyznac, ze mi zaimponowales... nie zaczeles od obrzucania mnie blotem:P to ci sie chwali:P a teraz ja ci odpowiem- daje ci to prawo do skomentowania, zgadzam sie. Ale czy nie lepiej isc na stronke ilmu, ktory ci sie podobal io go pochwalic, niz wejsc na taka, ktory ci sie nie podobal i skrytykowac> sam powiedz... pa

Daggulka_Preity

dlaczego o idiotce dla idiotów,tzn.idiotek?

ocenił(a) film na 7
fenix

opinie wyrazaj ale raczej nie obrazaj osob ktorym sie to podobalo...

lsafun

dokładnie. Masz pełne prawo do wyrażania swojej opini na temat tego filmu, ale nic nie daje ci prawa do poniżania jego wielbicielek, lub wielbicieli. :/

Daggulka_Preity

gadasz bzdury daggulka kazdy ma prawo oceniac filmy zarowne te ktore mu sie podobaja oraz nie... ale oczywiscie nie obrazac przy tym innych.

Lord_Sith

Uważam, że jednak pokazuje, że nawet zwykłą blondynka, którą uważa sie za blondynkę potrafi osiągnąć wszystko jeśli zechce, a to jest piękne :)

P_Halliwell

Poprawa:
"...że nawet zwykła blondynka, którą uważa się za idiotkę..."

P_Halliwell

Dokładnie to, że dany film Ci się nie podobał to nie daje Ci prawa na poniżanie i obrażanie ludzi, którym ten film się spodobał. Mi osobiście się podoba i milionom ludzi także. Gdyby ten film nie miał w sobie tego czegoś to nie doszedł by tak daleko w amerykańskim Box Office. Druga część również zarobiła mnóstwo pieniędzy, a to oznaczało, że gdyby pierwsza część była słaba to na drugą nikt nie poszedł by do kina, ale ludzie pchali się drzwiami i oknami, tylko po to, aby zobaczyć kontynuację przygód Elle Woods.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones