PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107466}

Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
7,0 78 855
ocen
7,0 10 1 78855
6,4 17
ocen krytyków
Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń
powrót do forum filmu Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

O filmie na razie się nie wypowiadam.

Ale nie wiem na czym polega jej fenomen. Opieram się jedynie na Przykrym Początku. Ona mi się wydaje strasznie banalna, dziecinna, fabuła i zakończenie akcji mało błyskotliwe. Poprostu bajka dla TROCHE większych dzieciaczków. Nie wiem, może powinnabym poznać dalsze losy, ale jedynka mnie nawet do tego nie zachęciła. Czy możecie mnie oświecić?

użytkownik usunięty
Ada

wiesz,to zależy kto co lubi...ale choć ta książka jest trochę "banalna" to każdą książkę trzeba ZROZUMIEĆ,wiesz? Co do filmu to ja się mogę wypowiedzieć....płytki i beznadziejny...

powiadasz że trzeba ZROZUMIEĆ? hmmm.....no to może mnie oświecisz, bo wkurza mnie gdy mnie ludzie krytykują, ale nie pozostawiają wyjaśnienia. Więc co TY z tej książki wyniosłeś, co ZROZUMIALEŚ?

Ada

przepraszam: wyniosłaś.

I chciałam jeszcze dodać, że rozumiem że pewnie czujesz się dotknięta tym że nazwałam ukochaną książkę książką dla dzieciaków. Myślę, że w tym tkwi problem sprzeciwu...

użytkownik usunięty
Ada

nie chciałam Cię obrazić,po prostu to źle zinterpretowałam.Chodzi mi o to,że trzeba zrozumieć jej klimat.Nie jest to moja ulubiona ksiązka, choć uwazam ją za całkiem udaną.Nie jest ona do końca książką dla maluchów,i myślę że tto czy komuś się podoba, to zależy tylko od jego gustu.

ocenił(a) film na 5
Ada

Mam 12 lat i nie wiem czy jest to książka TYLKO dla 10-latków. Osobiście mi się podobała, chociaż Przykry Początek jest chyba najgorszą częścią.
Film mi się nie podobał, zbyt odbiegał od treści książki. I te wspominane już w poprzednich postach "zgubione okulary";)
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones