PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671}
8,1 839 577
ocen
8,1 10 1 839577
8,1 45
ocen krytyków
Leon zawodowiec
powrót do forum filmu Leon zawodowiec

Podobne filmy?

ocenił(a) film na 10

Znacie jakies podobne filmy rownie dobre jak ten nie koniecznie o podobnej fabule. ALe
takie mocno wciagajace i wzruszajace?:)

ocenił(a) film na 8
paati924

Kierując się słowami - "Mocne i wzruszające":
-"Zielona mila" - za każdym razem na nim płaczę, a znam go w sumie na pamięć. :D

ocenił(a) film na 10
myszur

Zielona mile ogladalam raz dla mnie az ZA wzruszajacy ale piekny:)

myszur

Zgadzam się w 100%, inne podobne filmy można na pewno znaleźć na tej stronce: http://www.filmypodobnedo.pl/Leon-zawodowiec/

ocenił(a) film na 10
paati924

zalezy kto co lubi, jest wiele filmow, ktore wzruszaja, ale ludzie maja rozne poziomy wrazliwosci;) podam kilka tytulow, ktore przychodzami do glowy, np. "Znachor", "Lot 93", "Notebook", "Życie jest piekne", "Stalowe magnolie", "Armageddon", "Edward Nożycoreki"...

ocenił(a) film na 10
Oleandra91

tak trafiles w moj gust bo Edwarda nozycorekiego ogladalam i do tej pory ten film wspominam dzieki:)

paati924

mogę Ci polecić Gran Torino, Oszukana, Cast Away

ocenił(a) film na 9
paati924

Na pewno mogę polecić "Doskonały świat" z Kevinem Costnerem. Mnie osobiście film wciągnął i mocno wzruszył. I w tym przypadku jest sporo podobieństw do "Leona" jeśli chodzi o fabułę. Może jeszcze "Tańczący z wilkami", też z Costnerem. "Piękny umysł" - rzadko kiedy mnie ruszają historie o miłości, ale ta akurat mi się bardzo spodobała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones