PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155528}

Letnia burza

Sommersturm
6,6 3 867
ocen
6,6 10 1 3867
Letnia burza
powrót do forum filmu Letnia burza

Chyba nawet lepszy od Brokeback Mountain.

ocenił(a) film na 10
YOUR_FAVOURITE_UNCLE

Tu sie zgadzam, przede wszytskim film troche bardziej na czasie, porusza dosc zuzyty temat trudow dojrzewania, jednak tematyka i konwencja film sa nietypowe, a calosi dopelnia calkiem niezla gra aktorska, jak na mloda kadre oraz idealnie dobrana muzyka.

ocenił(a) film na 10
Yossarian_2

Zgadzam się!

ocenił(a) film na 10
Sweet_Escape

Ales Ty zgodny :P
Cos to zaczyna byc podejrzane.... :]

ocenił(a) film na 8
Yossarian_2

Fajnie, ze sie zgadzacie :) Inni poprostu mysla, ze jak o jakims filmie jest glosniej to jest lepszy. A porownalem go do Brokeback Mountain bo tez bylo o nieszczesliwej meskiej milosci :) A co do muzyki to jest naprawde swietna piosenki
Rosenstolz - Willkommen
Nada Surf - Blonde on blonde
Film jest naprawde super, Brokeback Mountain tez, tylko ze tam sie duzo mniej dzialo i byla zdeka ponura atmosfera. Ale coz to przeciez calkiem inne filmy :) Warto obejrzec ten film chocby ze wzgledu na Alicje Bahlede-curus fajnie gada po niemiecku :D:D

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

Z tego co mi wiadomo (vide: obsada filmu na stronie filmwebu) panna Bachleda-Curuś miała podkładany głos.

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

też sie zgadzam:) jednak trochę mnie dziwi cisza medialna wokół tego filmu w Polsce przeciez gra tam Alicja :) a tu cisza...Film ma już dwa lata a ja natrafiłem na nigeo przypadkiem na filwebie oglądając filmografią Alicji Bachledy - Curuś.Szkoda,że nie wydali go na DVD w Polsce.

ocenił(a) film na 10
Legolas

a podobno jak był wywiad z Alicją w Gali.......tuż po nagraniu Sommersturm i na pytanieo czym był film, nasza ala zaczeła kręcić i jakoś nie specialnie jej szło powiedzienie, o jakiej temtyce jest ten film - czyżby bała się krytyki, czo co??

ocenił(a) film na 10
Sweet_Escape

Ala jest znana z tego, ze robi kariere na zachodzie szczegolnie w tych niemieckich filmach mlodziezowych i w sumie nie ma sie co dziwic, bo biegle zna niemiecki :P

użytkownik usunięty
Yossarian_2

wspaniały :)
Piękny, taki prosty, a taki wielki.
Cudowna muzyka i polski "akcent" :)
Genialny.

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

"chyba"? jakie "chyba"? :D

Lepszy! o wiele! ;)

Jeden z moich ulubionych filmów.

Polish

Według mnie "Letnia burza" jest daleko w tyle za "Brokeback Mountain", który dla mnie jest genialny, obmyślany do perfekcji i dopracowany do ostatniego szczegółu... w "letniej burzy" czułem jakąś taką...pseudoartystyczność.

FreakMatek

Każdy ma inny gust. Dla mnie ,,Sommersturm'' bije na głowę ,,Brokeback Mountain''. I jest dla mnie perfekcyjny pod każdym względem.

ocenił(a) film na 10
YOUR_FAVOURITE_UNCLE

ścieżka dzwękowa jest fantastyczna! mam nawet płytę!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones