PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426598}

Liga Sprawiedliwości

Justice League
5,9 91 987
ocen
5,9 10 1 91987
4,2 32
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości

Marsjanin?

ocenił(a) film na 5

Czy w JL part one wystąpi Marsjanin? Wydaję mi się o wiele ciekawszą postacią od np. Cyborga.

ocenił(a) film na 7
Rales

Jeśli się pojawi, to raczej gościnnie. Skład JL jest już ustalony, aktorzy wybrani, filmy zaplanowane.

użytkownik usunięty
Rales

To byłoby zbyt piękne, żeby było prawdziwe. Nawet Latarni ma nie być w JL P1...

ocenił(a) film na 5

Latarni mi nie szkoda, ale Marsjanina tak

użytkownik usunięty
Rales

Martian Manhunter od niespelna roku ma kolejny swoj wlasny, solowy komiks, ktory czytam, wiec myslalem, ze uwzglednia go w kinowym uniwersum DC. Co najlepsze Cyborg dostal solowy komiks w podobnym czasie i tego juz byla okazja zobaczyc przez 5 sekund w BvS.

Teraz nawet w animacjach DC w sklad JL uwzgledniony jest Cyborg i Shazam, o Marsjaninie cisza.

Gdzie był w BvS?

użytkownik usunięty
kubix45

Cyborg czy kto?

kubix45

cyborg byl pokazany przez pare sekund , jak wayne przegladał taśmy o meta ludziach i była wzmianka o aqua manie i ww

JestemZaszyty

Już wiem, ale dzięki :D

ocenił(a) film na 3

Potrzebowali czarnoskórej postaci xD

ocenił(a) film na 8
czesiol

W Zielonych Latarniach tez byl czarnoskory wiec to nie problem zeby GL wcisnac. ;)

ocenił(a) film na 8

Ani Shazama

ocenił(a) film na 8
Rales

W 1 to raczej wątpliwe

Rales

Szkoda..Również wolę Marsjanina od Cyborga.

ocenił(a) film na 8
Gargamel9998

Wątpie że będzie, w New 52 chyba nie ma marsjanina jak na razie a na tym sie chyba wzorują.

ocenił(a) film na 8
Gargamel9998

Cyborg fajnie wprowadza element technologii, jak Iron Man w Avengersach

Rales

Nie wiem czemu ale obecność tej postaci w JL irytuje mnie, tym bardziej, że w filmie nie wygląda mi on na tego sympatycznego śmieszka z serialu o Tytanach.

ocenił(a) film na 8
gortat

To dorosły Cyborg, taki jak był w grze Injustice

Himiteshu

Nic na razie nie przemawia do mnie za tą postacią.

ocenił(a) film na 8
gortat

A mi się bardzo podoba, oraz jego historia

Himiteshu

Efekty komputerowe są słabe, design też (+ kopiowanie Iron Mana). Chociaż aktorsko wydaje się OK.

ocenił(a) film na 8
gortat

To jest zupełnie inna postać, Tony nie jest cyborgiem

Himiteshu

Chodzi mi o fragment z trailera, gdzie Cyborg lata w swojej zbroi. Pierwsze skojarzenie to Iron Man.

ocenił(a) film na 8
gortat

On nie ma zbroi, to jego ciało

Himiteshu

Inspirowanie się Injustice to ostatnia rzecz, jaką szanujący się scenarzysta powinien robić.

ocenił(a) film na 8
Rales

Nie

Rales

film o Shazamie wychodzi, więc może w drugiej części Justice League się pojawi. Marsjanina kocham z całego serduszka, więc baaaaardzo chciałabym go zobaczyć w filmie, może też będzie w part 2.

ocenił(a) film na 8
SilverBanshee

Masrjanin jest zbyt kozacki, ja bym widział bardziej Hawkmana albo Hawkgirl

Himiteshu

Zgadzam się. Sokolica i zielone latarnia byli najlepsi w serialu. Chociaż marsjanina też uważałam za super postać.

ocenił(a) film na 1
Rales

Więcej czarnych!

ocenił(a) film na 6
NedznySzczur

Skład ligi jest już raczej z góry ustalony. Wiadomo, że na jakąkolwiek latarnię trzeba poczekać, a MM nie należy w komiksach do JL, a do JL of America.

ocenił(a) film na 6
Deathstroke_filmweb

Już prędzej Shazam epizodycznie wystąpi.

ocenił(a) film na 5
Deathstroke_filmweb

Shazam w 2019 otrzyma solowy film, więc zapewne dopiero wtedy go zobaczymy

NedznySzczur

Ale brak latarni to jak brak batmana w lidze ;/

ocenił(a) film na 6
dunio_4

Z tego, co zauważyłem, to często go pomijają. W komiksach przez pewien czas nie ma go w JL, a w animacji Tarapped in time są wszyscy członkowie, oprócz GL. Trochę to dziwne. Tak, jakby się na niego uwzięli. Może to kara za to, że nie nie uległ zmianom New 52 tak, jak reszta.

ocenił(a) film na 6
Deathstroke_filmweb

Aha. We Flashpoincie nie dostał pierścienia i został zjedzony przez potwora. Tak go szanują.

ocenił(a) film na 8
Deathstroke_filmweb

A w Injustice ma żółty pierścień

ocenił(a) film na 8
Deathstroke_filmweb

Ale ma dwie solowe animacje + film kinowy (nienajlepszy, ale jednak). A Marsjanin zawsze był pomijany... Chyba tylko w Kryzysie na dwóch ziemiach miał większy wątek.

ocenił(a) film na 7
dunio_4

Nic dziwnego, po tym wspaniałym filmie przez najbliższe 10 lat nie powstanie film o latarni

ocenił(a) film na 8
dunio_4

Ma się podobno pojawić w filmie

ocenił(a) film na 8
dunio_4

Nie do końca

ocenił(a) film na 8
NedznySzczur

Masz jednego

ocenił(a) film na 7
Rales

Na plakacie nad supermanem widać jakąś sylwetkę, więc może Marsjanin lub Latarnia, a kto wie może nawet Shazam pojawi się w filmie

ocenił(a) film na 3
mistrz_sheldon

Gdzie ty tam postać widzisz zmień dilera :)

ocenił(a) film na 7
villa23

Przyjrzyj się dokładnie, nad supermanem widać w tle zarys jakiejś sylwetki
http://i.imgur.com/fxvzznl.jpg

ocenił(a) film na 3
mistrz_sheldon

chodzi ci o tą dziurkę w całej tej chmurze ? Moim zdaniem tam nie ma żadnej postaci po prostu takie chmurki xD

ocenił(a) film na 8
villa23

To Bozia :D

ocenił(a) film na 8
mistrz_sheldon

to jest dziura pomiędzy chmurami...

Rales

Ja to bym tam wolała Green Latern'a niż Marsjanina zamiast Cyborga. Lubię tą postać. Cyborg w sumie to mnie nigdy jakoś nie interesował.

ocenił(a) film na 5
ouije

Green Lantern ma rzekomo pojawić się w końcówce Justice League part one i już na pewno w justice league part two

Rales

O, to fajnie! Pewnie byłby to wielki plus dla filmu. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones