PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426598}

Liga Sprawiedliwości

Justice League
5,9 91 995
ocen
5,9 10 1 91995
4,2 32
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości

Marsjanin?

ocenił(a) film na 5

Czy w JL part one wystąpi Marsjanin? Wydaję mi się o wiele ciekawszą postacią od np. Cyborga.

ocenił(a) film na 8
ouije

A mi się Cyborg wydaje najciekawszy na razie

ocenił(a) film na 8
Rales

Ja się pytam gdzie jest Zielona Latarnia?

ocenił(a) film na 7
Himiteshu

Dokładnie, gdzie LATARNIA ?!!

ocenił(a) film na 8
Pulser_X

Ale podobno ma być

Himiteshu

podejrzewam że Green latern i Shazam pewnie będą w 2 części Ligi sprawiedliwych

ocenił(a) film na 8
scorpion6

Shazam na pewno

ocenił(a) film na 7
Himiteshu

Właśnie, brakuje strasznie Hala tutaj :(

ocenił(a) film na 8
Tomek_Gromol

Tak jak w Avengersach brakuje Ant-Mana

ocenił(a) film na 7
Himiteshu

W Avengersach był Ant-man ;)

ocenił(a) film na 8
Tomek_Gromol

Chodzi mi o film

ocenił(a) film na 7
Himiteshu

Aaaaa no tak, Ant-man był w Civil War, a przecież to Kapitan Ameryka ;) Sorki, mój błąd ;)

ocenił(a) film na 7
Himiteshu

No był w filmie Green Lantern. W walce Amazonek i Atlantów z armią Steppenwolfa był starożytny Green Lantern, walczył u boku Zeusa i Aresa. Zrobił z pierścienia zieloną gigantyczną maczugę i przywalił potworom. Potem zginął i Steppenwolf patrzy jak jego pierścień odlatuje do nowego właściela.

ocenił(a) film na 10
Pulser_X

https://naekranie.pl/artykuly/zielona-latarnia-oto-nasi-kandydaci-do-roli

użytkownik usunięty
Himiteshu

Mi się wydaje że to właśnie Greeen Lantern jest tą brakującą postacią, dla której WW domagała się krzesła. Był przecież jeden we wspominanej walce z przeszłości z Steppenwolfem, wyraźnie było widać jak po jego śmierci pierścień wędruje szukać nowego pana. Również Steppenwolf wspomniał, że nie ma już Zielonej Latarni oraz nie ma Kryptończyka. Także stawiam na GL.

ocenił(a) film na 10
Himiteshu

https://naekranie.pl/artykuly/zielona-latarnia-oto-nasi-kandydaci-do-roli

Himiteshu

Lantern będzie w drugiej części. Stawiam na Hala, który zapewne leciał odrzutowcem na pogrzebie eSa :)

ocenił(a) film na 8
Cannibal3

Ciekawa teoria :) No i Shazam musi też być bo będzie film o nim. Brakuje mi superbohaterek jak Black Canary, Hawkgirl czy Zatanna

Himiteshu

Poki co nie wiadomo czy JL2 w ogóle będzie :D Napisałem to w ciemno, bo napewno bedą jakieś roszady.

ocenił(a) film na 8
Cannibal3

Tak bardzo chciałem solowy film o Batmanie z Affleckiem a tu nici ;/ Jeba ć Warner Brothers

ocenił(a) film na 7
Himiteshu

No był w filmie. W walce Amazonek i Atlantów z armią Steppenwolfa był starożytny Green Lanter, walczył u boku Zeusa i Aresa. Zrobił z pierścienia zieloną gigantyczną maczugę i przywalił potworom. Potem zginął i Steppenwolf patrzy jak jego pierścień odlatuje do nowego właściela.

ocenił(a) film na 8
0058yrrab

Nie pamiętam

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

Na pewno dołączy. Już w JL1 pokazano zielone latarnie w retrospekcji, prawdopodobnie nie chcie wprowadzać wszystkich postaci na raz. Gdyby to zrobili, to dopiero byłby płacz, że za dużo retrospekcji, że postaci nie zarysowane... Wszystkim nie dogodzisz.

ocenił(a) film na 8
Xarthras

I tak już było szambo jeśli chodzi o rozwój postaci, których nie znali ludzie

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

Zależy którzy, mi tam nikogo nie trzeba było przedstawiać :D

ocenił(a) film na 7
Rales

No jest ciekawszą postacią, ale nez poprawności politycznej nie ma przecież dobrego filmu - musieli czarnego wcisnąć jako jednego z głównych bohaterów.

n8n

To mało znasz te uniwersum panie "poprawność polityczna" bo Latarnia też był czarnym :P

ocenił(a) film na 6
Rales

Ja Bym Tam Wolal Blade Zeby Sie pojawil

ocenił(a) film na 5
Rales

Spoiler:No z Zieloną latarnią skopali na maksa.Za 2 lata ma solówkę nową potwierdzony Hal i John Stewart.Dali chyba mororro i kogoś tam innego z innych sektorów niż ziemia.

Rales

Marsjanin został oficjalnie wyrzocny do Amerykańskiej Ligi Sprawiedliwości. Również nad tym ubolewam.

ocenił(a) film na 5
Cannibal3

tzn?

Rales

W 2011 miała poczatek era "New52" znana w Polsce jako "Nowe DC comics". Marsjanin został tam wyłączony z Ligi Sprawiedliwości przyłączony do Amerykańskiej Ligi Sprawiwedliwości, która była powołana na wypadek gdyby JL zaczęła sprawiać kłopoty. Oprócz Marsjanina należli tam.; Catwoman, Vibe, Steve Trevor, Hawkman, Katana, Green Lantern, Green Arrow i Star Girl.
Łowca wyleciał z ligi ponieważ członkowie mu nie ufali. Doszło tam też do jakiś konfliktów. Generalnie jego przygody w drużynie JL nie są pokazane, jest tylko wspomniane, że był w zespole. Wiadomo, że potem obydwie Ligi krzyżyją swoje drogi ale to już najlepiej samemu przeczytać :D

ocenił(a) film na 7
Cannibal3

On ich zdradził, ale nie było wyjaśnione dlaczego i z nim się bili, był tylko 1 kadr z retrospekcją jak walczy z nim Superman. Generalnie podejrzewam, że chodziło o to, że Marsjanin miał inny punkt widzenia bo jego planeta wymarła i nie chciał by ziemi to spotkało, więc się po prostu z nimi posprzeczał bo chciał pewnie działać w inny sposób niż Batman, Wonder Woman i Superman. Ale cały czas generalnie są sojusznikami.

ocenił(a) film na 7
0058yrrab

Warto też dodać, że Amerykańska Liga Sprawiedliwości została szybko rozwiązana. Potem Marsjanin był w jakiejś innej drużynie z Atomem, Animal Manem i kimś tam, chyba z Supergirl itd.

0058yrrab

Miał też swój udział w JL gdy powstrzymał Despero, który zniszczył Obserwatorium :)

ocenił(a) film na 8
Cannibal3

W animacjach opartych na ziemi 52 już dwa razy pojawił się jako członek Ligii.

Rales

Wiesz Marsjanin jest zielony a cyborg czarny więc sam wiesz.

Rales

Życie się zabawnie układa. W przypadku wersji kinowej odpowiedźmi brzmi nie, a wersji reżyserskiej tak! A w wersji Zacka Snydera Cyborg jest naprawdę ciekawą postacią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones