PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=864180}

Lodowy szlak

The Ice Road
5,7 8 747
ocen
5,7 10 1 8747
4,0 5
ocen krytyków
Lodowy szlak
powrót do forum filmu Lodowy szlak

Debilna historyjka dla debilnych Jankesów. Wszystkie, dosłownie wszystkie realia są z kapelusza wzięte, no, może poza tym, że woda zamarza, gdy jest zimno. Jestem prostym germanistą, ale obśmiałem się na widok kopalni odkrywkowej (!), w której zostali uwięzieni górnicy. Ucieszne to wyliczenie co do godziny ilości powietrza, jaka im pozostaje. A już zupełnie ataku histerycznego śmiechu dostałem na widok prewentera przeciwwybuchowego (kto pamięta Karlino, ten wie, o co chodzi, jest to głowica szybu wiertniczego, która ma zapobiec niekontrolowanej erupcji gazu ze złoża, używana przy poszukiwania gazu i ropy). Ten prewenter w równym stopniu przydałby się do ratowania górników z jakiejś sztolni, co druty do robótek. No i szwarccharakter, na którego widok od razu wygłosiłem proroctwo: Jestem koza niezabita, mam żelazne rogi, żelazne kopyta.... Sprawdziło się. Wyłączanie zaś czujników metanu jak najbardziej było przyczyną katastrof górniczych - w kopalniach węgla kamiennego w Polsce (ostatnio na kopalni Pniówek w kwietniu, ośmiu zabitych górników), czy Czechach, by daleko nie szukać.

nicku1

A ty kolejny debilny obejrzałeś te debilną historyjkę. Spoko.

nicku1

Ale paskud z Ciebie. Ekipa się namęczyła byś miau odrobinę rozrywki, a Ty narzekasz i złorzeczysz. Śmieszne to sie pośmiej, głupie to też. Ja tam dla Liama obejrzę nawet melodramat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones