PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=449935}

Mój przyjaciel Hachiko

Hachi: A Dog's Tale
8,0 186 370
ocen
8,0 10 1 186370
6,0 8
ocen krytyków
Mój przyjaciel Hachiko
powrót do forum filmu Mój przyjaciel Hachiko

Piekny

ocenił(a) film na 9

piekny, wzruszajacy film ktory pokazuje nam niezwyklosc tego zycia... warto obejrzec, poplakac, nakarmic swoje serce nadzieja i emocjami
mozna do niego wracac w ciezkich chwilach zwatpienia, pokazuje ze istnieje przyjazn na cale zycie a nawet i na dluzej;)
nie boje sie wysoko oceniac, nie tylko efekty specjalne i wrazenia wizualne decyduja o gornej granicy punktacji, wg mnie emocje sa najwazniejsze, jesli czuje ze film poruszyl mocno ktoras ze strun w moim sercu czy umysle, bez zastanowienia i wyrzutow dam 9 lub 10!!!
Polecam!!!

adziaaa81

Owszem historia poruszająca i piękna,ale z grą aktorską jest już znacznie gorzej co niestety zepsuło końcowy efekt.

ocenił(a) film na 9
Miguel_Cortez

Ale kogo gra??? Bo pies moim zdaniem byl naprawde niezly

adziaaa81

Niestety większości aktorów.Pies zagrał akurat genialnie(choć jest to właściwie bardziej kwestia dobrej tresury,dzięki której poprawnie wykonuje polecenia) ,ale np. Joan Allen grała beznadziejnie,a sam Richard Gere momentami też sprawiał wrażenie jakby miał tylko "odbębnić" rolę i do domu.Miałem wrażenie,że aktorom nie za bardzo zależy,być może było to spowodowane tym że jest to po części "kino familijne" w którym zdarza się że aktorzy "spłycają" rolę,a może było to spowodowane właśnie taką wizją reżysera,a może złym doborem obsady,ale niestety momentami kreacje aktorskie były za mało przekonujące.Podsumowując,bardzo ciepła i wzruszająca opowieść w którą aktorzy mogli włożyć trochę więcej zaangażowania.

ocenił(a) film na 9
adziaaa81

Co tu dużo pisać.Świetny i bardzo wzruszający film.

ocenił(a) film na 9
adziaaa81

Zwykle nie płaczę na filmach, ale na tym popłakałam się jak bóbr. I ten film powinien obejrzeć każdy, który uważa, że psa można oddać z błahego powodu, albo co gorsza wyrzucić.

ocenił(a) film na 10
weganwagabunda

Wcale Ci się nie dziwię

ocenił(a) film na 10
adziaaa81

Zgadzam się!

ocenił(a) film na 7
adziaaa81

A ja cały czas myślę czy w historii prawdziwej pies widział zwłoki swego opiekuna? Czy łatwiej byłoby mu się rozstać wtedy?

ocenił(a) film na 10
adziaaa81

Smutny i wzruszający, oglądaliśmy w czwórkę i wszyscy mieliśmy łzy w oczach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones