PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7960}

Młody Frankenstein

Young Frankenstein
7,6 13 623
oceny
7,6 10 1 13623
6,8 9
ocen krytyków
Młody Frankenstein
powrót do forum filmu Młody Frankenstein

K

ocenił(a) film na 5

Faceci w rajtuzach i kosmiczne jaja lepiej mu wyszły.

Kadente

Faktycznie, oglądając "Kosmiczne jaja" lepiej się bawiłam. Moim zdaniem w niektórych momentach "Młodego Frankenstein'a" Mel Brooks stanowczo przesadził (miało być śmiesznie, wyszło głupio).

ocenił(a) film na 5
Kikispy

Ale i tak sądzę, że najlepiej wyszli mu "faceci w rajtuzach". Parodia robin hooda, warto zobaczyć (jeśli jeszcze nie masz na swoim koncie oglądniętych)

Kadente

Nie oglądałam "Facetów w rajtuzach", ale brzmi zachęcająco. Na pewno obejrzę.

ocenił(a) film na 7
Kadente

Dla mnie jednak Kosmiczne jaja troszkę lepsze. Był tam jeden z lepszych motywów w historii gatunku. A mianowicie scena gdzie oglądają kasetę z Kosmicznymi jajami i przewijają do moment który aktualnie widzimy na ekranie. Trzeba mieć łeb żeby wymyślić coś tak absurdalnego.
Młody Frankenstein rzeczywiście słabszy od tej dwójki ale według mnie niedużo.

ocenił(a) film na 10
MishaPl

A mnie własnie kompletnie 'Kosmiczne Jaja' nie rozbawiły. Poza oglądaniem filmu i Yogurtem nic. A w 'Młodym...' uwielbiam Feldmana i parę głupawych momentów typu wbicie skalpela w nogę podczas wykładu. Jeszcze 'Dracula...' jest fajny. Ale 'Faceci... to chyba faktycznie jeden z najlepszych'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones