PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104}

Mała syrenka

The Little Mermaid
7,3 79 150
ocen
7,3 10 1 79150
6,8 18
ocen krytyków
Mała syrenka
powrót do forum filmu Mała syrenka

Wie ktoś gdzie można obejrzeć tę bajkę? Mam namyśli w internecie. Moja młodsza siostra
męczy mnie o to od miesiąca a nie mam zamiaru kupować tego w sklepie dla jednego
obejrzenia ;))

ELIKA_

tv.ominlimit.pl - ja tam zawsze oglądam :)

nowow

Dzięki ;)

ocenił(a) film na 7
ELIKA_

A tam jest cały film ? Bo jak oglądałam na Kinomaniak .tv to nie było o tym że ona zmieniła się w człowieka i wgl. tego księcia.

malwina07

wiem na kinomaniaku były tylko 2 części dzieciństwo ariel i to o jej córce ;(

ocenił(a) film na 7
ELIKA_

No tak , ale na stronie tv.ominlimit.pl też nie ma tej części jak zmieniła się w człowieka.

malwina07

a na chom ikuj ? : >

ocenił(a) film na 7
nowow

nie sprawdzałam

ocenił(a) film na 9
ELIKA_

I tak byś nie kupiła, bo Małej Syrenki nie ma na dvd ;(

ocenił(a) film na 10
zabojczy_kocyk

Jest. Wyszła na Dvd w roku 2006,. Na Allegro nawet za 250 zł :x

ocenił(a) film na 9
ELIKA_

Ja również bezskutecznie przekopałam caaaały internet w poszukiwaniu "Małej syrenki", za każdym razem trafiając na nieszczęsną 3 część. Aż tu dziś dowiedziałam się, że ktoś się w końcu zlitował i umieścił na kinomaniaku wersję właściwą. ENJOY! : D

magazineup

TAKKKKKKKKKKKKKKK dziękuję dziękuję

ELIKA_

Znalazłaś już? Jeśli nie to jest jeszcze jedna strona. Zaloguj się na ekino tv tam wpisz mała syrenka. Niestety filmy są pomylone bo zamiast nr 1 w rzeczywistości dali 3cią część, ale da się to ominąć. Nad ekranem jest pasek kliknij na wsze hdc jakie od lewej i już masz;) Jeśli nie znalazłaś a napisałem zbyt zagmatwanie to napisz;p Wytłumaczę dokładniej na priv;)

AdamSRS

Dziękuję i dobrze wytłumaczyłeś ;) Ciągle są mylone te dwie części ;)

ocenił(a) film na 8
ELIKA_

cześć, wczoraj podjęłam poszukiwania małej syrenki i jest tylko wersja na trzech serwerach, w której około 37 minuty obraz i dźwięk rozjeżdza się o parę sekund. czy ktoś mógłby mnie poratować? ;( rawupoppu@gmail.com mój mejl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones