PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92226}

Małpi interes

Monkey Business
7,4 1 001
ocen
7,4 10 1 1001
6,7 3
oceny krytyków
Małpi interes
powrót do forum filmu Małpi interes

Początki

ocenił(a) film na 6

Szokujące, jakie tłumy rzuciły się, żeby wyrazić swoją opinię o tym klasyku komedii ;)
Sam ową 'legendą kina' nie byłem zachwycony, ale poznać nie zaszkodziło. Bracia Marx postawili milowy znak w rozwoju komedii i w dużym stopniu właśnie z ich dokonań czerpał "Monty Python Flying Circus". "Monkey Business", niestety, zabawny jest tylko miejscami. W innych zaś miejscach to, co w zamierzeniu miało być żartem, wypada strasznie przaśnie lub wręcz bełkotliwie. No, ale to ostatecznie dopiero ich początki na ekranie. Przy "Duck Soup" pokazali swoją pełną klasę i tego już nie znać nie wypada. "Monkey Business" można zaś potraktować jako ciekawostkę - i też skorzystać z okazji do obejrzenia. Wiele gorszych komedii powstaje każdego roku.

ocenił(a) film na 8
Pjotrus

Nikt nie odpisywał przez 3 lata :P

Nadrabiam własnie zaległości Marxowe - dotarłem do tego filmu i muszę powiedzieć, że podobał mi się chyba bardziej niż Dziki zachód czy Cyrk :)

A ostatnia scena - "Co robisz? - Szukam igły." powaliła jak najlepsze żarty wspomnianego przez Ciebie MP :)

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
Invictus

ja też nadrabiam , chociaż nie widziałam filmu wieki całe!
pozdrawiam! :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones