PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=420755}

Maczeta

Machete
6,4 105 221
ocen
6,4 10 1 105221
5,6 28
ocen krytyków
Maczeta
powrót do forum filmu Maczeta

Patcząc tutaj, po raz kolejny uzmysłowiłem sobie, że Filmweb to śmietnisko. 6,5 za ten film???
Chyba tylko dlatego,że Danny gra i De NIro...właśnie, halo, halo! Co on robi w tym szmatławcu! Brak
realizmu na każdym kroku. Najlepsza scena, gdzie skaczące auta podjeżdzaja pod brame i heja!
Nie wspomne o latającym motocyklu z obrotowym karabinkiem! Śmierć grubasa Sregala to juz
kpina- facet z rozcięta przepona a mówi normalnym tonem, w dodatku.....ahh szkoda słów!

ocenił(a) film na 6
TorcidaTiger

Ten film miał właśnie taki być. Pozbawiony logiki , realizmu i rozsadku. To taka 1,5h rzeźnia żeby sobie obejrzeć ze znajomymi przy piwku. A co do śmierci Seagala. W wiekszosci filmów w których występuje jest jak nieśmiertelny (nawet jak go zabiją to i tak ucieknie i powróci :) ) więc tutaj pokazano tą jego nieśmiertelnosc w zabawny (jak dla mnie) sposób. Film jest więc głupi , krwawy i bez sensu ale po wylaczeniu myślenia i całkiem fajnie się go ogląda :)

robKSC

Ja wiem...no ale jednak wole absurd w Kill Bill czy Sin City.:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones