PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1497}

Mad Max pod Kopułą Gromu

Mad Max Beyond Thunderdome
6,6 39 777
ocen
6,6 10 1 39777
5,4 12
ocen krytyków
Mad Max pod Kopułą Gromu
powrót do forum filmu Mad Max pod Kopułą Gromu

Ostatnio oglądnąłem sobie trylogie Mad Maxu i oceniam ją na 0/10. Myzyka słabiusia, aktorstwo mierne, fabuła pozostawiająca wiele do życzenia. Wole oglądać reklamy na polsacie

ocenił(a) film na 9
Blinecznik

Całkowicie się nie zgadzam!

ocenił(a) film na 10
Blinecznik

Życzę w takim razie miłego oglądania reklam na polsacie, może nawet jest jakiś portal gdzie można dodawać recenzje i/lub swoje opinie

ocenił(a) film na 4
Blinecznik

Marna prowokacja .Nie miałeś co robić i napisałeś ten marny komentarz. Szkoda czasu na ciebie

ocenił(a) film na 5
Blinecznik

Naucz się odmiany imion, dopiero później oglądaj filmy.

ocenił(a) film na 7
Blinecznik

ja wiem, że w gimnazjum Ci tego nie mówili ale jest dokładnie na odwrót niż myślisz, bo najciekawsze jest to między reklamami,
samych reklam raczej nie warto oglądać

euremail

Chyba że są to reklamy filmów takich jak Mad Max ;-D

ocenił(a) film na 8
Blinecznik

Marna prowokacja, nie karmić trolla.

Blinecznik

Lepszy Mad Max od Conana.

Blinecznik

Rodzice pozwolili?

ocenił(a) film na 7
Blinecznik

Mad Max to jeden z najlepszych filmów jakie widziałem i właśnie muzyka jest wspaniała i aktorstwo też.... Wiem, że to nie American Pie, czy Transporter, bo w gimbazie to są najlepsze filmy.

ocenił(a) film na 6
Blinecznik

Troll.

Blinecznik

ludzie ogarnijcie się i nie trollujcie tyle bo oczy od tego aż bolą, a według mnie trylogia Mad Max'a to klasyki i jedne z najlepszych filmów jakie oglądałem.

Blinecznik

3 rzeczy:
1.Bardzo mało filmów widziałęś skoro uważasz że trylogia Mad Max jest najgorsza w historii kina.
2. 0/10 czyli wcale tego nie oceniasz.
3. Pozostań przy reklamach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones