PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32878}

Mali agenci 2: Wyspa marzeń

Spy Kids 2: Island of Lost Dreams
5,4 40 949
ocen
5,4 10 1 40949
4,0 8
ocen krytyków
Mali agenci 2: Wyspa marzeń
powrót do forum filmu Mali agenci 2: Wyspa marzeń

Bardzo się zdziwiłam, kiedy zobaczyłam tak słabą ocenę tego filmu. Jak dla mnie jest bardzo fajną i ciekawą opowieścią DLA DZIECI. Sama kiedyś uwielbiałam ten film (zwłaszcza pierwszą część) i marzyłam żeby przeżyć taką przygodę.
Wydaję mi się, że kino familijne trzeba traktować nieco inaczej niż to dla starszych. Uważam, że ten film jest świetnym przedstawicielem swojego gatunku, dlatego daję 8/10.
Może i nie jest nie wiadomo jak ambitny i nie ma tysiąca morałów w sobie, ale takie filmy też są potrzebne - nawet dla dzieci. Czysta rozrywka.

ocenił(a) film na 8
anymore

Zgadzam się w stu procentach, również dałem 8/10. Idealny kfilm familijny.

ocenił(a) film na 8
anymore

Jak dla mnie dużo lepsza od jedynki. Więcej ciekawych gadżetów i te smieszne stworki stworzone przez szalonego naukowca. Po za tym przydał by mi się taki pas i mikrofon pokazany w końcowej fazie filmu. Zrobiłbym przy ich pomocy niezłą karierę.

anymore

Dla mnie to nawet na kino familijne wypada słabiutko .

ocenił(a) film na 2
buterfly

dla mnie też, te efekty, naiwność i pretensjonalność

arieljarosz

Nie mam nic przeciwko produkcja familijnych jednak nie powinny nas ogłupiać takim zalążkiem fabuły i takimi brzydkimi efektami specjalnymi ):

ocenił(a) film na 2
buterfly

no ja też, zresztą w ogóle nie mam nic przeciwko żadnemu gatunkowi filmowemu o ile będzie spełniał to co ma spełniać ;)

arieljarosz

To prawda chociaż też zależy czego oczekujemy od filmu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones