Mali agenci 2: Wyspa marzeń

Spy Kids 2: Island of Lost Dreams

2002 1 godz. 39 min.
5,4 39 654
oceny
5,4 10 39654
841
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":1}

Najskuteczniejsi agenci świata w nowej misji. Jeszcze bardziej diaboliczni wrogowie, jeszcze bardziej nowoczesne gadżety, tylko agenci są ciągle tak samo prawdziwi, tylko trochę mniejsi.
Tym razem do dwójki nieustraszonych agentów (Carmen and Juni Cortez) dołącza para nowych, małych agentów (Gary i Garty Giggles). Razem wyruszają na ratunek świata, tym razem wrogiem numer jeden jest szalony naukowiec o imieniu Romero (Steve Buscemi).

Carmen i Juni są Agentami II Stopnia szpiegowskiej agencji OSS i nie mogą się doczekać by rozpocząć własną, zupełnie samodzielną misję. Tymczasem nowe zadanie - ocalenie świata przed szalonym naukowcem zamieszkałym na tajemniczej wulkanicznej wyspie, na której roi się od kreatur rodem z jego szalonej wyobraźni - będzie wymagać połączenia sił całej szpiegowskiej rodziny. Nagle okaże się bowiem, że ich supergadżety odmówią posłuszeństwa i Cortezowie będą musieli polegać tylko na własnej inteligencji i na sobie nawzajem, by ocalić ludzkość.
[Opis dystrybutora]

Lukas_3
opis użytkownika

Mali Agenci wracają by przeżyć jeszcze więcej przygód. Tym razem Carmen i Juni mają do wykonania bardzo trudną misję. Zadanie to będzie wymagać sił całej szpiegowskiej rodziny. Dzieci, rodzice oraz dziadkowie połączą swoje siły aby uratować świat przed szalonym naukowcem. Mali Agenci 2 - Wyspa Marzeń to jeszcze bardziej niebezpieczni wrogowie, nowocześniejsze supergadżety i fantastyczne efekty specjalne.

Wyslannik_smierci
opis użytkownika